طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریکارگردان «کله سرخ» در تکاپوی دریافت مجوز ساخت

کارگردان «کله سرخ» در تکاپوی دریافت مجوز ساخت

الزام دریافت مجوز بَرای ساخت وَ ساز دَر اراضی کشاورزی

کریم لک زاده از آخرین حالت فیلم های در دست ساخت و نمایش خود خبر داد.

پروانه ساخت, کله سرخ, کریم لک زاده, کارگردان کله سرخ تکاپوی دریافت مجوز ساخت

پروانه ساخت, کله سرخ, کریم لک زاده

کریم لک زاده کارگردان سینما در مصاحبه با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آخرین حالت ساخت «کله سرخ» گفت: فیلمنامه این اثر آماده ساخت است و اوایل هفته آینده درخواست پروانه ویدیویی را خواهیم داد.

وی افزود: کار مثبتی که مسئولان برگزار کننده جشنواره فجر امسال کردند باعث شد با آسودگی خاطر بیشتری به سمت ساخت فیلم ها برویم و خودمان را درگیر گرفتن مجوز سینمایی نکنیم و فقط به کیفیت کار فکر کنیم چون این مقوله تعیین کننده خواهد شد.

وی افزود: با برداشته شدن عنوان های هنر و تجربه و نگاه نو از جشنواره فجر ظلم هایی که به دیگر عوامل سازنده فیلم می شد و کارشان داوری نمی شد از بین می رود و به رسمیت شناخته می شوند.

این کارگردان اضافه کرد: بحث مهم دیگر این است که انگیزه برای سازندگان آثار در بخش مستقل سینما بالاتر می رود. از سویی فعالان سینمای بدنه مجبور به بالا بردن کیفیت آثار خود می شوند چون با رقیب نسل جدید روبرو خواهند شد.

کارگردان «قیچی» با اشاره به همکاری با مهدی رشیدی به عنوان تهیه کننده «کله سرخ» اظهار داشت: «کله سرخ» سومین همکاری من با مهدی رشیدی بعد از فیلم های «قمار باز» و «دختری در میان اطاق» است که به خوبی پیش می رود و برای آینده برنامه های بیشتری در دستور کار داریم.

لک زاده درباره آخرین حالت «در میان اطاق» خاطر نشان کرد: این فیلم آماده نمایش است و برای حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران ارائه شد. امیدواریم که نخستین نمایش آن در این جشنواره باشد.

ساخت فیلم همسر امام خمینی (ره) مجوز گرفت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات