طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیکاوه رضایی نیاز به تغییر پست دارد

کاوه رضایی نیاز به تغییر پست دارد

اَز جنجال درگیری کیروش وَ برانکو تا تغییر رنگ کاوه رضایی

سرمربی آبی ها با تغییر پست کاوه رضایی می تواند باعث شکوفایی این بازیکن در استقلال شود.

ورزش سه: کاوه رضایی در دیدار با ذوب آهن نیز فروغی نداشت تا شماره 9 آبی پوشان همچنان روزهای سخت و پرفشاری را ادامه دهد. مهاجم استقلال که با سر و صدای زیادی به این تیم پیوسته با اعتماد منصوریان همچنان مهاجم اول آبی پوشان است اما رضایی با وجود دقایق طولانی حضور در ترکیب آبی ها همچنان در برآورده کردن انتظارات ضعیف عمل کرده است.

رضایی در دیدار برابر ذوب آهن نیز موقعیت های خوبی داشت اما به مانند دیدارهای قبلی هیچ کدام از این توپ ها تبدیل به گل نشد و از سوی دیگر علی قربانی که زوج جدید کاوه رضایی بود توانست گل دوم این تیم را به ثمر برساند تا مشخص شود منصوریان باید در انتخاب مهاجم هدف خود تجدید نظر کند. مهاجم جوان آبی ها در طول دیدار با ذوب آهن با دوندگی بالا اجازه بازی سازی را از مدافعان ذوب آهن گرفت و با جنگندگی و تلاش عمده برای دیگر مهاجمان استقلال فضا سازی کرد تا همچنان در دیگر بخش ها به استثنا گلزنی، نمره قبولی بگیرد.

سرمربی آبی ها برای استفاده بهتر از کاوه رضایی باید با تغییر در شرح وظایف این بازیکن او را در پستی که توانایی بالاتری دارد به میدان بفرستد تا رضایی با پشت سر گذاشتن فشار ناشی از گل نزدن به روزهای خوب خود در دو فصل گذشته باز گردد. اتفاقی که می تواند باعث بازگشت او به تیم ملی شود و کمک زیادی به استقلال برای حل مشکل گلزنی کرده باشد.

قربانی زوج کاوه رضایی برابر برزیلی ها
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات