طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدیگر وقت استراحت کردن است | کرانچار

دیگر وقت استراحت کردن است | کرانچار

حذف وقت استراحت فنی از لیگ جهانی 2017

همکاری با بزرگترین باشگاه کرواسی دوام چندانی نیاورد تا مربی مطرح و سرشناس این کشور پرونده مربیگری اش را با استعفا برای همیشه ببندد.

ورزش سه: سومین شکست متوالی در این فصل از رقابت های لیگ برتر به همکاری زلاتکو کرانچار با باشگاه دیناموزاگرب پایان داد تا این مربی سرشناس و باتجربه صحبت از بازنشستگی از دنیای مربیگری را پیش بکشد.

 برای طرفداران دینامو که همواره تیمشان برای قهرمانی می جنگند و به هیچ حریف داخلی رحم نمی کنند قبول کردن سه شکست متوالی در لیگ کرواسی و لیگ قهرمانان اروپا کار راحتی نیست. به خصوص اگر شکست آخر برابر رقیب اصلی در راه قهرمانی این فصل باشد. دینامو پس از شکست سنگین 5-2 برابر ریکا فاصله اش با این تیم در صدر جدول به 4 امتیاز رسید تا شعارهای طرفداران دینامو در پایان بازی کرانچار را وادار به استعفا از هدایت آبی پوشان زاگرب کند.

 زلاتکو در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با بیان این موضوع گفت:« چه برنده می شدیم چه می باختیم تصمیم به استعفا داشتم چون احساس می کنم وقت استراحت کردن فرا رسیده و باید به خودم و خانواده ام برسم. در این چند ماه فشار خیلی زیادی تحمل کردم و الان دیگر تب و تاب ادامه دادن ندارم و نیاز است تا فرد جدیدی به تیم اضافه شود».

 پس از این تصمیم باشگاه دینامو با قبول استعفای کرانچار تصمیم گرفت از مامیچ به صورت موقت به عنوان سرمربی سود ببرد تا در نخستین فرصت جانشین کرانچار معرفی شود. رسانه های کرواسی در چند روز گذشته نقل قول های زیادی در ارتباط با آینده زلاتکو منتشر کردند اما یکی از روزنامه های این کشور دیروز نوشت زلاتکو تصمیم به بازنشستگی از دنیای مربیگری گرفته و با وجود دریافت پیشنهاداتی از حاشیه خلیج فارس و ایران تصمیم ندارد دیگر مربیگری کند و ترجیح می دهد در سال های آتی به عنوان کارشناس و مفسر با شبکه های تلویزیونی همکاری کند.

استراحت یک روزه منصوریان به بازیکنان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات