طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پنج کشته براثر واژگونی خودروی سواری در نایین

پنج کشته براثر واژگونی خودروی سواری در نایین

یک کشته به علت واژگونی خودروی سواری

واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل 15 مهاجرغیر قانونی بامداد پنجشنبه در کیلومتر 85 جاده نایین به اردستان در شرق استان اصفهان پنج کشته برجا گذاشت.

نائین اصفهان, پنج کشته, وازگونی خودرو, کشته براثر واژگونی خودروی سواری نایین

نائین اصفهان, پنج کشته, وازگونی خودرو
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رضاعباسی رئیس اورژانس نایین گفت: این حادثه حوالی ساعت یک و نیم بامداد امروز پنجشنبه رخ داد که در پی آن چهار سرنشین خودرو در محل حادثه و یک نفر در بیمارستان جان باختند.
وی افزود: همچنین 10 نفر دیگراز سرنشینان این خودرو مصدوم شدند که به وسیله پنج دستگاه آمبولانس متعلق به گروه های امدادی نایین واردستان به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل و هشت تن آنان برای ادامه درمان به بیمارستان های آیت الله کاشانی ، امین ، الزهرا (س) و عیس ابن مریم اصفهان اعزام شدند.
جانباختگان و مصدومان این حادثه اتباع کشور افغانستان بودند که به شکل غیر قانونی در حال گذر از جاده های شهرستان نایین در شرق استان اصفهان به منظور عزیمت به سایر مناطق کشور بودند.
شهرستان کویری نایین به سبب موقعیت جغرافیایی و همجواری با استان های شرقی کشور یکی از مجاری انتقال مواد مخدر ، کالای قاچاق و نیز محل فعالیت قاچاقچیان انسان است.
قاچاقچیان انسان مهاجرین غیر قانونی را که بیشتر اتباع کشور افغانستان هستند از شرق کشور به سایر مناطق منتقل می کنند.
پیش از این و در موارد مشابه بروز حادثه برای خودروهای حامل اتباع خارجی که با سرعت غیر مجاز در جاده های نایین رانندگی می کردند ، سبب مرگ و مصدوم شدن سرنشینان این خودروها شده است.

یک کشته به علت واژگونی خودروی سواری در ماکو
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات