طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیکشته شدن 17 داعشی در عراق

کشته شدن 17 داعشی در عراق

کشته شدن خویشاوند داعشی سفیر عربستان در عراق

اتحاد میهنی کردستان روز چهارشنبه اعلام کرد که 17 داعشی درحمله جنگنده ائتلاف بین المللی به پایگاه تروریست ها در شمال موصل کشته شدند.


داعش, عراق

خبرگزاری ایرنا: اتحاد میهنی کردستان روز چهارشنبه اعلام کرد که 17 داعشی درحمله جنگنده ائتلاف بین المللی به پایگاه تروریست ها در شمال موصل کشته شدند.

به نقل از پایگاه خبری المدی پرس، «غیاث السورچی» مسئول اطلاع رسانی اتحاد میهنی کردستان گفت: جنگنده ائتلاف بین المللی ضد داعش امروز ساختمان «دادگاه» گروه تروریستی داعش در منطقه «نبی شیت» در شمال موصل هدف را قرار دادند که بر اثر آن 17 تروریست کشته شدند.

وی افزود: در میان تروریست هایی که کشته شدند، یک تروریست با نام «احمد بشیر جمل الجوالی» معروف به «ابوعبد الرحمن» قاضی دادگاه موسوم به «دیوان الحسبه» نیز در منطقه بنی شیت کشته شد.


تروریست های داعش شهر موصل واقع در 405 کیلومتری شمال بغداد را در 10 ژوئن 2014 اشغال کردند و مرتکب جنایت های ضد بشری و کشتار جمعی در این شهر شدند.


ارتش عراق مدت هاست با استقرار نیروهای خود در منطقه در تدارک شروع عملیات فراگیر برای آزادسازی شهر موصل می باشد.


شهر موصل یکی از بزرگترین شهرهای عراق است که مدت دو سال است در اشغال گروه تروریستی و تکفیری داعش می باشد و دولت عراق، طی ماه های اخیر به تدارکات برای شروع عملیات آزادسازی استان نینوا و مرکز آن موصل اقدام کرده است.

کشته شدن 8 داعشی در موصل / حمله هوایی به مرکز تجمع تروریست ها در تلعفر
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات