طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعی3 کشته و 10 مجروح در 3 برخورد رانندگی

3 کشته و 10 مجروح در 3 برخورد رانندگی

3 کشته و مجروح در برخوردات رانندگی خوزستان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ۳ تصادف سنگین خبر داد و گفت: در این حوادث، ۳ نفر کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.


تصادف رانندگی, ناجا

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ۳ تصادف سنگین خبر داد و گفت: در این حوادث، ۳ نفر کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.

 سرهنگ نادر رحمانی گفت: در پی این سه تصادف که روز پنجشنبه رخ داد، سه نفر از هموطنان مان کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.

وی گفت: نخستین تصادف، ساعت یک بامداد پنجشنبه رخ داد که یک دستگاه اتوبوس با ٢٣ نفر سرنشین از مبدا تهران به مقصد مرند در حرکت بودو در محور قزوین - زنجان کیلومتر ٢٤ با یک دستگاه کامیون بنز برخورد کرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: دلیل این تصادف، عدم توجه راننده اتوبوس به جلو بوده است.

سرهنگ رحمانی اضافه کرد: خوشبختانه این تصادف کشته ای بر جای نگذاشته است اما منجر به مجروح شدن ٨ نفر شد که ٣ نفر از آنها بستری شدند و ٥ نفر هم سرپایی درمان شدند.

وی در توضیح تصادف دوم گفت: دومین تصادف، به فاصله سه دقیقه پس از بامداد روز پنجشنبه رخ داد که در این حادثه پنج وسیله نقلیه در استان کرمانشاه باهم برخورد کردند که متاسفانه منجر به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن دو نفر شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: این حادثه در محور اسلام آباد-کرمانشاه کیلومتر هشت و بین یک دستگاه تریلی، دو دستگاه پژو ٤٠٥، یک دستگاه پژو ٢٠٦ و وانت نیسان اتفاق افتاد.

وی اضافه کرد: مقصر، راننده تریلی اسکانیا شناخته شد و دلیل حادثه مجددا عدم توجه به جلو بوده است.

سرهنگ رحمانی گفت: سومین تصادف درهمان ساعات (١:١٠ بامداد پنجشنبه) محور باند شمالی آزادراه کرج - قزوین در استان البرز بود که خوشبختانه تلفاتی به جای نگذاشته است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: این تصادف بین اتوبوس بنز که خوشبختانه فاقد مسافر بود، وانت نیسان و سواری سمند اتفاق افتاد.

وی درباره مقصران تصادف بنا به درصد تأثیرگذاری در بروز حادثه، گفت: راننده اتوبوس بنز به دلیل خستگی و خواب آلودگی ۵۰ درصد و راننده وانت نیسان نیز به دلیل توقف در لاین اضطرار با توجه به وجود پارکینگ ۵۰ درصد مقصر بوده اند.

10 تن کشته و مجروح شدند / برخورد هولناک سمند با پژو
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات