طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کشف یک جسد سالم در دریاچه گهر بعد از 9 سال

کشف یک جسد سالم در دریاچه گهر بعد از 9 سال

کشف جسد در دریاچه کیو خرم آباد

یک جسد سالم بعد از گذشت 9 سال در دریاچه گهر دورود کشف شد

کشف, دریاچه گهر, جسد, کشف جسد سالم دریاچه گهر

کشف, دریاچه گهر, جسد, سالم, لرستان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری دورود افزود:دو روز گذشته وزش باد شدید در گهر باعث ایجاد موج در دریاچه می شود که باعث تکان خوردن جنازه در زیر آب شده که با بالا آمدن در نیزارهای اطراف گیر می کند.
محمدباقر فهیم نیا افزود:پس از اطلاع جمعیت هلال احمر،محیط زیست،میراث فرهنگی و گردشگری و نیروی انتظامی و حضور آنها در محل دریاچه جنازه از میان نیزارها بوسیله قایق خارج می شود.
وی گفت: در سال 1386 یک گردشگر کرجی بنام سعید نخعی در دریاچه گهر غرق شد که علی رغم جستجوی های فراوان جنازه این فرد هیچگاه پیدا نشد و به همین علت سنگ قبری جهت یادبود برای وی در کنار دریاچه قرار داده شد.
وی بیان داشت: با توجه به اینکه از سال 86 تاکنون مورد مفقودی یا غرق شده ای در دریاچه نداشته ایم و اینکه سن جسد پیدا شده نیز بالا می باشد به احتمال بسیار عمده این جنازه مربوط به سعید نخعی می باشد.
وی خاطرنشان کرد: از آنجا که مراحل احراز هویت بوسیله آزمایش DNA توسط نیروی انتظامی طی خواهد شد اعلام قطعی هویت جنازه کشف شده پس از نظر نیروی انتظامی اعلام خواهد شد.
وی افزود:در سال 86 پرونده ای در محیط زیست دورود برای خانواده نخعی تشکیل شد که در صورت تأیید هویت جسد کشف شده بنام سعید نخعی جنازه وی تحویل خانوده آن مرحوم خواهد شد.

کشف جسد سالم پس از 3 سال در لرستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات