طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کشف بیش از صد قلم مکمل ورزشی غیر مجاز

کشف بیش از صد قلم مکمل ورزشی غیر مجاز

کشف صدها قلم داروی غیر مجاز به ارزش 150 میلیون ریال

صد قلم مکمل ورزشی غیر مجاز در استان کشف و ضبط شد .

بجنورد, کشف و ضبط, حسن براتی زاده, کشف صد قلم مکمل ورزشی غیر مجاز

بجنورد, کشف و ضبط, حسن براتی زاده, مکمل ورزشی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت : در گشت مشترک تیم بازرسی متشکل از کارشناسان حوزه غذا و پلیس آگاهی، پلیس اماکن، تعزیرات و ورزش و جوانان از باشگاه های پرورش اندام و یک مرکز فروش غیر مجاز مکمل ورزشی و نوشیدنی های انرژی زای غیر مجاز و قاچاق و داروهای هورمونی کشف و ضبط شد و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند .

حسن براتی زاده افزود : عرضه مکمل های ورزشی فقط در داروخانه ها و با تجویز پزشک مجاز است و هرگونه عرضه و فروش در باشگاه های پرورش اندام و مغازه ها ممنوع و خلاف مقررات می باشد.

وی خاطر نشان کرد : مکمل های قاچاق و غیر مجاز از لحاظ ترکیب مواد شیمیایی، آلودگی های میکروبی و قارچی و سموم و فلزات خطرناک توسط هیچ نهادی بررسی نمی گردد و استفاده از آن ها هم به صورت غیر مجاز و برای سودجویی است.

وی تصریح کرد : خانواده هایی که فرزندان خود را به باشگاه ها برای ارتقاء سلامت می فرستند دقت کنند که استفاده از این مکمل ها به خصوص مکمل های قاچاق و غیر مجاز و دارو های هورمونی سلامت فرزندانشان را به شدت تهدید می کند.

شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف را به معاونت غذا و دارو اطلاع دهند.

انتهای پیام/آ

فیلم کشف کارگاه غیر مجاز تولید دارو وَ مکمل هایِ بدنسازی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات