طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتصویر کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ

تصویر کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ

عکس های کشف یک موجود غول آسا شبیه به موجودات فضایی در دریا

سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته اند و پروژه های متفاوت برای کشف و شناسایی آنها عملیاتی شده است. این بار سازمان فضایی ناسا موفق به کشف یک موجود ناشناخته فضایی شده است.

در آخرین تصاویر ویدیویی منتشر شده، سازمان فضایی ناسا موجودی شبیه به مار را که روی سنگ های سطح کره مریخ می خزید را شناسایی کرد و طولی نکشید که تصاویر آن به صورت عمومی منتشر شد.

در این تصاویر مشخص شد این خزنده فضایی بین دو تخته سنگ روی سطح مریخ در حال حرکت است و البته به درستی ماهیت این موجود مشخص نشده است.

موجود عجیب, سازمان فضایی, کره مریخ, کشف موجود زنده شبیه مار کره مریخ

موجود عجیب, سازمان فضایی, کره مریخمرکز توسعه علوم فضایی SecureTeam10 تصاویر ویدیویی مربوط به این خزنده مریخی را روی سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت و اعلام کرد این اولین باری است که چنین موجود زنده ای در فضا مشاهده می شود.

گوینده مرکز SecureTeam10 که روی این ویدیو صحبت می کرد توضیح داد: «به نظر نمی رسد این فقط یک شکاف یا خطای دید باشد. تحلیل عکس ویدیویی حرکت این موجود زنده را نشان می دهد و احتمال می رود او یک خزنده شبیه به مار باشد. شما به طور واضح می توانید این موجود زنده را ببنید. او سایه دارد و بدن او به صورت سه بعدش مشخص است».

«اسکات سی» از کارشناسان سازمان ناسا گفت این موجود زنده شبیه مارهای کوچکی است که در باغچه خانه ها مشاهده می شود. او گفت: «طول این مار فضایی حدود نیم متر است. شناسایی خزندگان در کرات دیگر این نظریه را تقویت می کند که حیات در خارج از کره زمین هم وجود دارد».

برخی نظریه پردازان ناسا می گویند این عکس می تواند نشانه ای از تمدن های قدیمی باشد که در سیاره سرخ زندگی می کردند و هم اکنون به طور کامل منقرض شده اند. این نظریه از قبل وجود داشت که مریخ تمدن قدیمی داشته که به طور کامل از بین رفته است.

منبع: فارس

فرضیه سفر موجودات فضایی به زمین بار دیگر زنده شد / کشف جمجمه ای عجیب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات