طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیکشف 9 کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس

کشف 9 کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس

کشف 12 کانتینر کالای قاچاق در گمرک شهید رجایی بندرعباس

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور از کشف 9 کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس از مبادی رسمی و بازداشت دو نفر سرشاخه اصلی آن خبر داد.


قاچاق کالا

خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور از کشف 9 کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس از مبادی رسمی و بازداشت دو نفر سرشاخه اصلی آن خبر داد.

سردار اسکندر مومنی امروز در حاشیه بازدید از کشفیات کالای قاچاق در بندرعباس، در جمع خبرنگاران افزود: در راستای مقابله با قاچاق کالا و به منظور مهار این پدیده شوم اقتصادی، طرح های متعددی در استان هرمزگان به اجرا درآمده که تاکنون دستاوردها و تؤفیقات فراوانی را به دنبال داشته است.

وی افزود: در تازه ترین کشفیات نیروی انتظامی در استان هرمزگان در 24 ساعت گذشته 9 کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی با بیان اینکه 9 کانتینر کشف شده قاچاق حاوی ظروف شیشه ای و بلورجات است، اضافه کرد: ارزش تقریبی این میزان کالا معادل 15 میلیارد تومان برآورد می شود.

سردار مومنی عنوان کرد: مبارزه جدی با قاچاق کالا به عنوان یکی از اولویت های نیروی انتظامی با جدیت پیگیری می شود و در سال 95 حجم کالاهای قاچاق کشف شده در هرمزگان رشد بسیار زیادی داشته است و این استان در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و کشفیات آن در مقام نخست کشور قرار دارد.

کشف 50 کانتینر کالای خارجی قاچاق در اصفهان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات