طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیکشف 300 کیلو مواد مخدر در مرز سردشت

کشف 300 کیلو مواد مخدر در مرز سردشت

کشف بیش از 300 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای استان

فرمانده هنگ مرزی شهرستان سردشت اعلام کرد: بیش از 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی در مرز این شهر کشف و ضبط شد.


مواد مخدر, مرز سردشت

خبرگزاری ایرنا: فرمانده هنگ مرزی شهرستان سردشت اعلام کرد: بیش از 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی در مرز این شهر کشف و ضبط شد.

سرهنگ شاهین اسمعیلی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: ماموران پرتلاش هنگ مرزی سردشت با استفاده از عملیات اطلاعاتی دقیق در مدت 48 ساعت یک شبکه تهیه و توزیع مواد پیش ساز مخدر صنعتی در شهرستان را که از آن سوی مرزها وارد ایران می کردند، شناسایی و متلاشی کردند.

وی افزود: این گروه با مشاهده نیروهای مرزبانی با استفاده از سلاح های جنگی به رویارویی با نیروهای مرزبانی پرداختند اما با شایستگی نظامی و تاکتیک غافلگیری، بدون خسارت جانی برای نیروهای مرزبانی، این سوداگران مرگ گرفتار شده و این شبکه قاچاقچیان منهدم شد.


سرهنگ اسمعیلی اظهار کرد: بر این اساس با شناسایی اعضای شبکه، چند نفر بازداشت و تحت تعقیب قرار گرفتند و بازداشت شدگان با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
وی اضافه کرد: از این قاچاقچیان همچنین سه قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف، دو قبضه کلت کمری در کالیبرهای متفاوت، تعدادی فشنگ، خشاب ، سه عدد بی سیم و همچنین ابزار آلات تهیه مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط شد.


فرماندار سردشت نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص گفت: ورود مواد مخدر صنعتی با هدف سست کردن ارزش ها و باورهای دینی انجام می شود و ورود این نوع مواد از توطئه های دشمنان برای براندازی بنیان مستحکم خانواده در جامعه اسلامی است.


عزیز حسنی اظهار کرد: افرادی که مواد مخدر روانگردان مصرف می کنند در قید و بند مسائل اخلاقی، انسانی و حیثیتی نخواهند بود و چه بسا برای تهیه آن به سرقت و اموری که خلاف امنیت اجتماعی است، روی بیاورند.


وی از تلاش های شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در زمینه مبارزه بی امان با سوداگران مرگ تقدیر کرد و افزود: امیدواریم مردم با آگاه سازی هایی که از سوی رسانه ها و مراجع ذیربط به عمل می آید، با تبعات سوء مصرف مواد مخدر صنعتی شیشه و غیره آشنا شوند و از گرفتار شدن خانواده و جامعه پیشگیری کنند.

کشف 127 کیلوگرم قبل ساز مواد مخدر صنعتی در سردشت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات