طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کشف بیش از 360 کیلوگرم تریاک

کشف بیش از 360 کیلوگرم تریاک

کشف 584 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی

فرمانده نیروی انتظامی فارس از کشف 366 کیلوگرم تریاک خبر داد.

تریاک, لارستان, فارس, کشف کیلوگرم تریاک

تریاک, لارستان, فارس, کشف, شیراز
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس گفت: ماموران انتظامی شهرستان لارستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده بندرعباس به سمت لارستان به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و این خودرو را به همراه یک دستگاه سواری سمند که با دو نفر سرنشین در پشت سر این خودرو در حال حرکت بود، توقیف کردند.
وی ادامه داد: ماموران از این دو خودرو بازرسی کردند، در نتیجه ۲۹۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودرو سمند جاساز شده بود کشف و در این رابطه سه قاچاقچی موادمخدر بازداشت شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان فارس افزود: این ماموران در عملیات دیگری، بعد از شناسایی یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل موادمخدر که بصورت خانوادگی قصد انتقال موادمخدر از بندر عباس به شمال کشور را داشت، ۲۸ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای درون مخزن گاز ال پی جی جاسازی شده بود کشف و در این رابطه سه نفر را بازداشت کردند.
سردار گودرزی گفت: در شهرستان فسا نیز ماموران انتظامی آن شهرستان در جاده جهرم به سمت فسا از یک دستگاه پژو ۴۰۵ حامل موادمخدر ۴۸ کیلوگرم تریاک کشف و دو قاچاقچی را در این رابطه بازداشت کردند.

کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیاتی مشترک
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات