طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثکشف 380 کیلوگرم حشیش در کیسه های برنج

کشف 380 کیلوگرم حشیش در کیسه های برنج

کشف 68کیلوگرم حشیش درآبادان

فرمانده انتظامی مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: 380 کیلوگرم حشیش با بازداشت یک قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا در این شهرستان کشف شد.

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: 380 کیلوگرم حشیش با بازداشت یک قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا در این شهرستان کشف شد.

علیرضا یوسفی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را دارند، بلافاصله ماموران بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران با استفاده از اطلاعات به دست آمده، منطقه مورد نظر را محاصره کردند افزود: قاچاقچیان به محض دیدن ماموران اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند که با آتش پرحجم پلیس رو به رو و زمینگیر شدند.

یوسفی با اشاره به اینکه در بازرسی از محل 380 کیلو حشیش که به صورت ماهرانه ای داخل کیسه های برنج جاساز شده بود به همراه 300 کیلو برنج کشف شد، خاطر نشان کرد: در این رابطه یک قاچاقچی بازداشت که بعد از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

کشف 10 کیلوگرم حشیش توسط ماموران انتظامی زیدون
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات