طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کشف 322 کیلوگرم مواد مخدر در ایرانشهر

کشف 322 کیلوگرم مواد مخدر در ایرانشهر

کشف 322 کیلوگرم مواد مخدر در ایرانشهر

بیش از 300 کیلوگرم مواد مخدر تریاک، در عملیات پلیس در شهرستان ایرانشهر کشف شد.

ایرانشهر, کشف, موادمخدر, کشف کیلوگرم مواد مخدر ایرانشهر

ایرانشهر, کشف, موادمخدر

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگار جوان از زاهدان.،فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتی و پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، موفق شدند قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را که قصد انتقال مواد از شهرستان ایرانشهر به شهرستان های همجوار داشتند شناسایی کنند.

جلیلیان با بیان اینکه ماموران بعد از شناسایی دقیق فعالیت قاچاقچیان و محل دقیق عبور آن ها بلافاصله اکیپ های عملیاتی به منطقه مورد نظر اعزام شدند ،افزود: قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران، اقدام به تیراندازی کردند و سبعد متواری شدند.
سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: ماموران بعد از تعقیب و گریز قاچاقچیان و در اقدامی غافلگیرانه، خودرو مذکور را توقیف و در بازرسی از آن، تعداد 32 بسته ده کیلویی تریاک به وزن تقریبی 322 کیلوگرم کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان با بیان اینکه در این عملیات یک نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسید، خاطرنشان کرد: امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاقچیان است.

کشف بیش اَز 600 کیلوگرم مواد مخدر از قاچاقچیان مسلح دَر ایرانشهر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات