طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کل ظرفیت گردشگری در شهرستان نطنز 500 تخت است

کل ظرفیت گردشگری در شهرستان نطنز 500 تخت است

ظرفیت های گردشگری شهرستان پلدختر توسط خبرنگاران معرفی شود

مشاور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اوضاع اقامتی شهرستان ها چندان مناسب نیست.

جشنواره, انار, بادرود نطنز, کل ظرفیت گردشگری شهرستان نطنز تخت

جشنواره, انار, بادرود نطنز, اصفهان, افتتاح

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علی صالح درخشان امروز در افتتاحیه دهمین جشنواره انار بادرود که در مجتمع فرهنگی هنری بادرود برگزار شد، ضمن تبریک ولادت امام موسی کاظم(ع) و همچنین شروع دهمین سال جشنواره انار، اظهار کرد: حرکت ارزشمند شورای شهر و شهردار بادرود برای برپایی چنین جشنواره هایی قابل تقدیر است و باید چنین جشنواره هایی با هدف معرفی ظرفیت گردشگری تقویت شود.

وی افزود: باید با برگزاری چنین جشنواره هایی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت هر منطقه و شهر، از ظرفیت های موجود استفاده شود.

مشاور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان تصریح کرد: وجود امامزادگان واجب التعظیم آقا علی عباس و شاهزاده محمد در بادرود نشانه این است که ما می توانیم در این منطقه از لحاظ گردشگری کارهای خوبی را انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه کل ظرفیت گردشگری در شهرستان نطنز 500 تخت است، بیان کرد: نقل از ها از اوضاع اقامتی شهرستان ها چندان مناسب نیست.

درخشان خاطرنشان کرد: از مهم ترین مباحث گردشگری ، امروز بحث گردشگری کشاورزی است و در صنعت گردشگری امروز بحث مقابله با سوخت های ناپاک و ... هم مطرح است، وقتی همه موانع گردشگری برطرف شود و به این قضیه توجه شود، جوانان بیکار نخواهیم نداشت.

مشاور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از مردم بادرود خواست یاور مسؤولان در برگزاری بهتر جشنواره هایی از این دست باشند و گفت: با همین جشنواره ها می توانیم فرهنگ اصیل ایرانی را به همگان بشناسیم و قدردان داشته های خود باشیم، معتقدم این کار بسیار زیباست و حضور لباس محلی و آواها ارزشمند است.
کشت 400 هکتار کلزا در شهرستان بروجرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات