طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کلنگ زنی زورخانه حضرت قمربنی هاشم(ع) در محمدیه نایین

کلنگ زنی زورخانه حضرت قمربنی هاشم(ع) در محمدیه نایین

مراسم کلنگ زنی توسعه مسجد حضرت مریم در ارومیه

با حضور مسئولان و ورزشکاران شهرستان، کلنگ زورخانه حضرت قمربنی هاشم (ع)محمدیه نایین بر زمین زده شد.

زورخانه, نائین اصفهان, کلنگ زنی, کلنگ زنی زورخانه حضرت قمربنی هاشمع محمدیه نایین

زورخانه, نائین اصفهان, کلنگ زنی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،نماینده شهرستان های نایین و خوربیابانک در سخنانی در مورد گرامیداشتن عید غدیرخم توسط مسلمانان دنیا گفت :بعد سی سال گذشتن از واقعه غدیر،حضرت علی (ع) با ایجاد اجتماعی به مسلمانان بر گرامی داشتن عید غدیر خم توصیه کردند به نحو مطلوبی که امروز ما این عید را عید امامت، عید ولایت و عیدی که منصوب به سادات است .
عباسعلی پوربافرانی با بیان محمدیه بعنوان زادگاه سادات افزود :در مکانی هستیم که از نام با مسمایش«محمدیه» مشخص است و این عنایت و افتخاری است که امروز در جمع تکریم سادات هستیم.
وی اظهار کرد : به عنوان خدمت گذار مردم ، معتقدم کار تا در مسیر واقعی خودش قرار نگرفته است با هیاهو ها واحساسات تبدیل به یک پروژه ای نیمه کاره و ناتمام نشود.
نماینده مجلس شورای اسلامی در نایین از کلنگ زنی بعنوان نخستین قدم جهت اجرای پروژه بیان کرد و تاکید کرد : امروز در مسیری قرار گرفته ایم که بایستی به آن عمل ، پایبند و متعهد باشیم.
وی تصریح کرد: در پروژه احداث زورخانه باید با برنامه ریزی و زمانبندی عمل کرد وبایستی سه ماه آینده از پیشرفت پروژه و کارهای انجام شده ، به صورت شفاف وروشن نقل ازی ارائه شود.
نماینده شهرستان نایین در این مراسم طی سخنانی در خصوص ورزش زورخانه ای گفت : ورزش زورخانه ای، ورزشی ملی و مذهبی است و در این ورزش مرام های پهلوانی از جمله ایمان، پاکدامنی، وطن دوستی، وفا، تواضع، گذشت، مردمداری و راستی وجود دارد.
وی درپایان اظهارکرد: ورزش زورخانه ای تنها ورزشی است که در آن تشویق ورزشکاران با صلوات انجام می شود.
گفتنیست اجرای پروژه زورخانه ، در زمینی به مساحت 1000 مترمربع بعد از تهیه نقشه و اعتبارات لازم در دست احداث قرار خواهد گرفت.

کلنگ زنی آزادراه شرق اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات