طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتکلینتون همچنان پرطرفدارتر از ترامپ است

کلینتون همچنان پرطرفدارتر از ترامپ است

کلینتون همچنان جلوتر از ترامپ

افراد بسیاری پیش بینی می کردند صحبت های اخیر کلینتون باعث کاهش محبوبیت وی خواهد شد؛ اما این موضوع تاکنون به حقیقت تبدیل نشده است.

کلینتون, دونالد ترامپ, هیلاری کلینتون, کلینتون همچنان پرطرفدارتر ترامپ

کلینتون, دونالد ترامپ, هیلاری کلینتون, ترامپ, بین الملل, طرفداران

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آسوشیتد پرس؛ زمانی که «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که نیمی از هواداران «دونالد ترامپ» رقیب جمهوری خواهش، عده ای مفلوک هستند، جمهوریخواهان تصور می کردند که این صحبت به رقابت های انتخاباتی کلینتون لطمه وارد می کند.


در واقع این همان انتظاری بود که دموکرات ها 4 سال پیش درباره حالت «میت رامنی» نامزد جمهوری خواه داشتند وقتی که وی گفت که 47 درصد از کسانی که به «باراک اوباما» رای می دهند، افرادی هستند که به دولت وابسته اند.


اما نظرسنجی خبرگزاری آسوشیتدپرس نشان می دهد که آرای کلینتون آنچنان که هواداران ترامپ انتظار داشتند از چنین حرفی آسیب ندیده است و در واقع این ترامپ است که به عنوان فردی که احترامی ندارد شناخته می شود.


60 درصد از افرادی که به عنوان رای دهنده ثبت نام کرده اند، معتقدند که ترامپ احترامی برای آمریکایی های عادی قائل نیست. این در حالیست که بیش از 48 درصد چنین نظری را درباره کلینتون دارند.


هواداران ترامپ در تظاهرات های خود لباس ها و نمادهایی را با خود حمل کرده اند که بر روی آن واژه مفلوک نوشته شده است. آنها همچنین هشتگی را هم با همین مظمون در توییتر فعال کرده اند.


تقریبا 3 نفر از هر 4 تن، ترامپ را شخصی مهربان یا دارای رویکردی مدنی نمی دانند. نیمی هم می گویند که وی نژادپرست است. این آمار تقریبا از ماه ژوئیه تاکنون تغییر نکرده است.


کلینتون همچنان پیشتاز رقابت با ترامپ
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات