طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیکمک انصاری فرد و شجاعی به پناهندگان آتن

کمک انصاری فرد و شجاعی به پناهندگان آتن

سرمربی جدید تیم انصاری فرد و شجاعی معرفی شد

دو ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس در اقدامی خیرخواهانه به کمک پناهندگان خارجی در یونان شتافتند.

خبرگزاری تسنیم: کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی ملی پوشان ایرانی پانیونیوس در اقدامی انسان دوستانه اقلام غذایی را میان پناهندگان مستقر در محل فرودگاه قدیمی شهر آتن پایتخت یونان توزیع کردند و این موضوع بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی این کشور داشت.

سایت رادیو ورزش این کشور درباره این اقدام بازیکنان ایرانی تیم پانیونیوس نوشت: انصاری فرد و شجاعی با درخشش در دو بازی ابتدایی فصل جدید سوپر لیگ یونان در میان مهره های مهم و اصلی پانیونیوس قرار گرفتند. این دو بازیکن ایرانی هم در زمین بازی و هم بیرون از آن می خواهند بدرخشند.

در ادامه خبر این سایت یونانی آمده است: انصاری فرد و شجاعی در اقدامی انسان دوستانه به سوپر مارکتی رفتند تا با خرید اقلام غذایی به ارزش 2500 یورو میان پناهندگان خارجی مستقر در محل قدیمی فرودگاه آتن توزیع کنند.

بعد از حضور کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی در میان پناهندگان جهت توزیع اقلام غذایی خریداری شده اتفاق جذاب دیگری رخ داد. بچه های کوچکی که متوجه شده بودند دو بازیکن تیم پانیونیوس را از نزدیک می بینند انصاری فرد و شجاعی را احاطه کردند. این دو ملی پوش ایرانی نیز بچه ها را به نزدیک ترین فروشگاه بردند تا هر چه که می خواهند برای خود تهیه کنند. فاکتور خرید آنها 750 یورو شد که انصاری فرد و شجاعی آن را پرداخت کردند.

شکست تیم انصاری فرد و شجاعی برابر آستراس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات