طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کمک به فرهنگ تاثیر مستقیم بر اعتلای کشور دارد

کمک به فرهنگ تاثیر مستقیم بر اعتلای کشور دارد

کمک به فرهنگ تاثیر مستقیم بر اعتلای کشور دارد

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش و پرورش یک سرمایه ملی است به همین علت خانواده ها کمک و همراهی را فراموش نکنند.

اعتلای کشور, آموزش و پرورش, آذری مدیر کل, کمک فرهنگ تاثیر مستقیم اعتلای کشور

اعتلای کشور, آموزش و پرورش, آذری مدیر کل, کمک به فرهنگ, تاثیر مستقیم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ حمید آذری مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: در مراسم جشن شکوفه ها با اشاره به اینکه والدین باید همواره در کنار آموزش و پرورش باشند تاکید کرد: کمک به فرهنگ رشد اعتلای کشور را به همراه دارد که در این راستا آموزش و پرورش در اولویت است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در سال تحصیلی جدید فعالیت های مختلفی در جهت آماده سازی مدارس انجام شده هرچند که هنوز در برخی از مقاطع و مدارس با کمبودهایی مواجه هستیم که رفع این مشکلات با همراهی خانواده ها ممکن می شود.
آذری افزود: داشتن آمار مناسب توسعه و پیشرفت کشور و استان را به همراه دارد بنابر این همگان باید در این مهم سهیم باشند و از طرفی بحث برگزاری الکترونیکی آن است.
وی بیان کرد: مرحله اول این طرح از سوم مهر به طور اینترنیتی شروع می شود و والدین باید از این فرصت بهترین استفاده را داشته باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به قرعه کشی بزرگ سرشماری توسط آموزش و پرورش تصریح کرد: والدینی که از طریق اینترنتی پاسخگوی سئوالات باشند می توانند کد 10 رقمی را به اموزش و پرورش ارائه کنند تا در قرعه کشی بزرگ کمپانی کنند.

«تئاتر رضوی» جشنواره ای برای اعتلای فرهنگ کشور است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات