طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیکمک 14میلیاردی 8 هزارحامی تهرانی کمیته امداد در نیمه نخست امسال

کمک 14میلیاردی 8 هزارحامی تهرانی کمیته امداد در نیمه نخست امسال

5 میلیاردی کمیته امداد به مددجویان نهاوندی / کمک 6

مدیرکمیته امداد مرکزی شهرتهران گفت :بیش ازهشت هزارحامی 14 میلیارد ریال درنیمه اول سال برای فرزندان معنوی خود واریز کردند.

کمیته امداد, کمک مردمی, مددجویان کمیته امداد, کمک میلیاردی هزارحامی تهرانی کمیته امداد نیمه نخست امسال

کمیته امداد, کمک مردمی, مددجویان کمیته امداد, باشگاه خبرنگاران جوان, فرزندان معنوی
احمد شریفی مدیر کمیته امداد مرکزی شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه بیش از 1300 فرزند خانواده های تحت حمایت در طرح های اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت حامیان هستند، اظهارداشت : تعداد فرزندان تنها در ارتباط با طرح اکرام ایتام و محسنین است و حامیان در سایر حوزه ها اعم از تامین کمک هزینه جهیزیه، کمک به تأمین ودیعه و خرید مسکن و سایر موارد با کمیته امداد مشارکت و همکاری دارند.


وی در ادامه افزود: تهیه ظرفیت ها، حوزه کاری و ایجاد بانک اطلاعاتی کامل از این افراد نیاز ضروری است و در حال تکمیل اطلاعات حامیان و خیرین هستیم تا بتوانیم ارتباط مستمر، تبادل نقل از و اطلاعات را در حوزه خانواده های محروم با آنان داشته باشیم .


شریفی به کمک های حامیان به فرزندان خانواده های مورد حمایت در طرح اکرام ایتام اشاره کرد و گفت: 8 هزار حامی مبلغی بیش از 14 میلیارد ریال در نیمه اول سال برای فرزندان معنوی خود در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین واریز کردند که از این رقم بیش از هشت میلیارد ریال در قالب طرح اکرام ایتام و مابقی در قالب طرح محسنین است.


مدیر کمیته امداد مرکزی شهر تهران تصریح کرد: کمک های حامیان و خیرین نیکوکار به نیازمندان نقش اساسی در ارائه خدمات بهتر به خانواده های مورد حمایت ایفا می کند.


اختصاص کمک هزینه 90 میلیاردی برای تهیه مسکن مددجویان کمیته امداد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات