طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیواکنش کی روش به انتقاد شدید علی کریمی

واکنش کی روش به انتقاد شدید علی کریمی

تصویر انتقاد صریح علی کریمی از تاج و کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پستی در فیس بوک به انتقاد شدید روز گذشته علی کریمی واکنش نشان داد.

به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز گذشته علی کریمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از عملکرد فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی کشورمان انتقاد کرد. در پی انتقاد کریمی کارلوس کی روش در صفحه فیس بوک خود یادآوری کرد که ایران تا کنون دو بار پیاپی به جام جهانی صعود نکرده و به انتقاد کریمی واکنش نشان داد.


وی در پست خود نوشت: "دوستان عزیز.غیرممکن را ممکن سازیم؛ تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازیهای "جام جهانی 2018 روسیه است. ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. پس از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.


خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است.


برای نخستین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. پس از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سبعد ایران در جامهای جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت. کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟


دوستان عزیز اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباهها یا سوءتفاهمهای گذشته را تکرار کنیم. با تقدیم بهترینها به تک تک شما "کارلوس کی روش"


تیم پرتغال, مهدی تاج, کارلوس کی روش, کی انتقاد علی کریمی

تیم پرتغال, مهدی تاج, کارلوس کی روش, انتقاد علی کریمی, تیم ملی فوتبال, جام جهانی


انتقاد شدید عکی کریمی از کی روش و مهدی تاج اینستاپست
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات