طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهدف و آرزوی من تبدیل غیرممکن به ممکن است | کی روش

هدف و آرزوی من تبدیل غیرممکن به ممکن است | کی روش

تبدیل آیفون بِه ماوس وَ کیبورد تنها با "یک ترفند " +آموزش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران:خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم.

سرمربی تیم فوتبال ایران, پیامی از کی روش, سرمربی, کی هدف آرزوی من تبدیل غیرممکن ممکن

سرمربی تیم فوتبال ایران, پیامی از کی روش, سرمربی, تیم فوتبال ایران, کی روش
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیامی نوشت:


دوستان عزیز

"غیرممکن را ممکن سازیم"

تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازیهای "جام جهانی 2018 روسیه است." ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. پس از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.

خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است.


برای نخستین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. پس از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سبعد ایران در جامهای جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت.


کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟

دوستان عزیز

اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباهها یا سوءتفاهمهای گذشته را تکرار کنیم.


با تقدیم بهترینها به تک تک شما


کارلوس کی روش

تصویب یک فوریت طرح تبدیل تکاب به منطقه ویژه صنعتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات