طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللگداهای نیویورک باعث قطع اینترنت شدند!

گداهای نیویورک باعث قطع اینترنت شدند!

گداهای نیویورک باعث قطع اینترنت شدند!

مسئولان شهر نیویورک اعلام کردند استفاده نادرست افراد بی خانمان از اینترنت، به توقف فعالیت کیوسک های ارائه کننده خدمات وای فای در این شهر منجر خواهد شد.

افراد بی خانمان, قطع اینترنت, خدمات وای فای, گداهای نیویورک باعث قطع اینترنت شدند!

افراد بی خانمان, قطع اینترنت, خدمات وای فای, گداهای نیویورک, نیویورک, کیوسک, بین الملل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از گاردین، مسئولان شهر نیویورک اعلام کرد که اقدام بی سرپناهان در مشاهده فیلم های غیراخلاقی باعث خواهد شد که فعالیت کیوسک های ارائه کننده خدمات وای فای در این شهر متوقف شود.

براساس این نقل از، کمپانی "لینک نیویورک" که این کیوسک ها را ساماندهی کرده، در اقدامی پیشگیرانه، سرویس مرور اینترنت را تا یافتن راه حلی برای این مشکل، متوقف و با صدور بیانیه ای اعلام کرد این کیوسک ها برای استفاده شخصی طولانی مدت، ایجاد نشده است.

"ناتالی گریباواسکاس" سخنگوی شهرداری نیویورک نیز اعلام کرد همواره نگرانی درباره استفاده بیهوده و طولانی مدت از کیوسک های کمپانی لینک نیویورک وجود داشت و به همین دلیل شهرداری نیویورک شکایت هایی را که در این خصوص ارائه شده، مورد اهتمام قرار داده است.

براساس این نقل از کمپانی لینک نیویورک کیوسک های وای فای را در خیابان های نیویورک نصب کرده و ساکنان محلی عقیده دارند که آوارگان و گداها بیشتر از سایرین از این کیوسک ها استفاده می کنند.

صف طولانی تعویض کارت ملی با چاشنی قطعی اینترنت! فیلم | شهروندخبرنگار
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات