طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاستقلال در فاز دفاعی مشکل دارد | گروسی

استقلال در فاز دفاعی مشکل دارد | گروسی

چرا ساختار دفاعی استقلال مشکل دارد؟

پیشکسوت استقلال گفت: من برد مقابل ذوب آهن را به هواداران این تیم تبریک می گویم نه خود تیم.

خبرگزاری فارس: محسن گروسی در مورد دیدار استقلال مقابل ذوب آهن گفت: شاید استقلال در نیمه اول بازی با طراوتی را ارائه نکرد اما در نیمه دوم هم بعد از اینکه تیم جلو افتاد طبیعی بود که بخواهد حفظ نتیجه کند چون 6 هفته بود که استقلال نتوانسته بود رنگ برد را در لیگ برتر ببیند. مشخصاً این تیم برای حفظ نتیجه عقب کشید که باز هم تاکید می کنم این یک اتفاق طبیعی بود.

وی ادامه داد: این بازی به نظر من آغاز دوباره ای بود برای استقلال هرچند که متأسفانه لیگ تعطیل شد و با این شرایط فکر می کنم اگر امسال کاری به کار فوتبال نداشته باشیم، بهتر است. چون تا مسابقات و تیم ها جان می گیرند لیگ مدام تعطیل می شود.

گروسی در مورد اتفاقات بازی گفت: تیمی که در 6 هفته نتیجه نگیرد به طور طبیعی استرس گرفته و برای حفظ نتیجه دست به هر کاری می زند. استقلال در چند دیدار در دقایق پایانی گل خورده بود و از این اتفاق خیلی می ترسید و عقب کشیدن این تیم بعد از اینکه جلو افتاد یک اتفاق عادی تلقی می شد. البته نمی توان گفت که ذوب آهن اواخر بازی بر توپ و میدان تسلط داشت بلکه ترس گل نخوردن استقلال موجب شد تا آنها جلو بیایند. در مجموع استقلال بد نبود و خوب بازی کرد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه استقلال در فاز دفاعی همچنان مشکل دارد، گفت: 100 درصد همینطور است چون تیمی که بخواهد در محوطه جریمه خودش دفاع کند بالاخره مدافعانش اشتباه می کنند و دیدید که در اواخر بازی فرصت های زیادی به روی دروازه استقلال به وجود آمد. معتقدم اگر استقلال در بازی های بعدی بازی رو به جلوتری را ارائه دهد می تواند نتیجه بهتری هم بگیرد هرچند که پادوانی هم در فاز دفاعی می تواند به استقلال کمک کند.

وی در مورد اینکه گویا استقلال در دو سمت چپ و راست مشکل دارد، گفت: در فوتبال کشورمان بسیاری از تیم ها بخاطر اینکه دفاع چپ تخصصی ندارند به مشکل می خورند که حتی این موضوع در تیم ملی هم آشکار است. این اتفاق به این علت می افتد که مربیان مجبور می شوند از بازیکنانی که در پست مربوطه نیستند استفاده کنند.

گروسی در مورد خریدهای جدید استقلال و اینکه آنها امیدوارکننده ظاهر نمی شوند، گفت: استقلال در این 7 هفته هنوز هماهنگ نشده و فکر می کنم تعطیلی ها باعث می شود تا تیم ها به مشکل بخورند. به طور مثال پرسپولیس هم خوب بازی می کرد اما پس از تعطیلات به مشکل خورد.

وی در مورد اینکه آیا می توان به آینده استقلال منصوریان امیدوار بود، گفت: باید این پیروزی را به هواداران استقلال تبریک گفت نه تیم استقلال. اگر این تیم دیروز نتیجه گرفت بخاطر تماشاگران بود که 6 هفته این تیم را بدون اینکه مشکل ساز شوند حمایت کردند. مطمئن باشید اگر این حمایت ها ادامه داشته باشد استقلال روز به روز بهتر می شود ضمن اینکه آنها چند بازیکن باتجربه دارند که با وجود آنها می توان به موفقیت فکر کرد.

ساختار دفاعی استقلال مشکل دارد | فریبا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات