طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیگزینه های موتلفه برای انتخابات 96

گزینه های موتلفه برای انتخابات 96

از گزینه ای غیر روحانی در انتخابات 96 تا تغییر در کابینه دولت یازدهم

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از بررسی 18 نفر از چهره های حزبی و غیرحزبی برای انتخابات ریاست جمهوری آتی خبر داد و گفت: معتقدیم یک شخصیت حقیقی موتلفه ای به انضمام شخصیت حقوقی قوی و خوش سابقه بهتر می تواند مشکلات مردم را حل کند.


انتخابات ریاست جمهوری 96

خبرگزاری ایرنا: نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از بررسی 18 نفر از چهره های حزبی و غیرحزبی برای انتخابات ریاست جمهوری آتی خبر داد و گفت: معتقدیم یک شخصیت حقیقی موتلفه ای به انضمام شخصیت حقوقی قوی و خوش سابقه بهتر می تواند مشکلات مردم را حل کند.

در حالی که هشت ماه به برگزاری دور آتی انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده دو طیف سیاسی زیاد کشور شرایط متفاوتی را برای انتخابات آتی تجربه می کنند.

بر این اساس و در حالی که احزاب و تشکل های اصلاح طلب و اصولگرایان میانه رو ضمن دفاع از عملکرد روحانی کماکان وی را گزینه مطلوب خود برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی کرده اند، احزاب و تشکل های اصولگرا در حال شناسایی نامزدهای انتخابات هستند.

انتخابات آتی ریاست جمهوری در جمعه 29 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.

در همین خصوص اسدالله بادامچیان در کانال تلگرامی منسوب به هواداران حزب موتلفه اسلامی نوشت: کسانی که برای نامزدی ریاست جمهوری موردتایید شورای نگهبان قرار می گیرند، دارای قابلیت مهم «رجل مذهبی و سیاسی» باید باشند. اکثر کسانی که تاکنون نامزد ریاست جمهوری شده اند اکثرا شخصیت حقیقی یعنی یک نفر بوده اند.
به گفته بادامچیان حزب موتلفه اسلامی در این دوره در کنار شخصیت های حقیقی که رجل سیاسی- مذهبی هستند، یک شخصیت حقوقی گسترده مانند حزب موتلفه اسلامی را در خدمت ملت بزرگمان همراه می کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا اضافه کرد: طبعا خرد هر فرد و خرد هر جمعی این نکته را قبول دارد که اگر یک رجل سیاسی- مذهبی برجسته با پشتوانه حزبی باشد که بیش از نیم قرن سابقه درخشان دارد، پاک و خدوم و انقلابی و دارای سلامت اخلاقی و سیاسی است، شخصیت های برجسته ای مثل شهیدان رجایی، بهشتی، باهنر، عسکراولادی ، لاجوردی و سایر بزرگان موتلفه در آن در خدمت به اسلام و ایران کوشیده اند، داشته باشیم، بهتر می تواند در پیشبرد نظام جمهوری اسلامی در همه صحنه ها و در بین الملل موثر بوده مشکلات را حل کند.

وی تصریح کرد: ما معتقدیم که شخصیت حقیقی موتلفه ای به انضمام این شخصیت حقوقی قوی و خوش سابقه بهتر می تواند مشکلات مردم را حل کرده، پیشرفت را برای کشور پدید آورده و نیز توطئه و ترفندهای استکبار را با عقل و تدبیر جمعی خنثی کند. مطمئن هستیم شما هم این نظر را قبول دارید.

به گفته نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در شرایط فعلی کشور و منطقه و جهان، یک حزب ارزش محور و دارای شبکه سراسری در کشور، می تواند رییس جمهور کارآمدی را با پشتوانه مردم و اعضا و طرفداران معرفی کند. زیرا با نظرخواهی از همه استان ها و شهرستان ها و روستاها و تبیین امور جاری و راهبردها و راهکارها به فرد مطلوب دست می یابد، همان طور که تاکنون حزب 18 نفر از چهره های حزبی و غیرحزبی را مورد بررسی قرار داده است تا از بین آنها شایسته ترین را به ملت بزرگوار و هوشیار ایران عرضه کند.

گزینه مناسب اصولگرایان در انتخابات 96
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات