طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
گشایش نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای ۴ در اردبیل

گشایش نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای ۴ در اردبیل

تصویر نمایشگاه طبیعت هیر در اردبیل گشایش یافت

نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای ۴ در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس در مکان مجتمع فرهنگی تفریحی شورابیل اردبیل گشایش یافت.

فرهنگی, برگزاری, رزمی, گشایش نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای اردبیل

فرهنگی, برگزاری, رزمی, نمایشگاه, اردبیل

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ سردار فرهنگ مستعد حصاری، فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای 4 در اردبیل اظهار داشت: از 8 شهریورماه سالجاری عملیات آماده سازی محل نمایشگاه رزمی فرهنگی کربلای 4 در جنب دریاچه شورابیل اردبیل شروع شد و این منطقه در حال حاضر برای بازدید مردم استان اردبیل آماده شده و عملیات کربلای 4 در روزهای آینده در این مکان بازخوانی می شود.

وی گفت: در کنار نمایشگاه رزمی کربلای 4، غرفه های فرهنگی و نمایشگاه های متعددی در راستای معرفی آثار و دستاورهای دفاع مقدس و غرفه هایی با موضوع اقتصاد مقاومتی، مبارزه با استکبار، فضای مجازی، شناخت اهداف عاشورا و سایر غرفه های فرهنگی برپا شده است.

فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه حسینیه نمایشگاه مانند حسینیه جبهه ها در دوران دفاع مقدس طراحی شده و برای فعالیت های فرهنگی و سخنرانی ها مورد استفاده قرار می گیرد، افزود: در کنار بازخوانی عملیات کربلای 4، بخشی از عملیات های آبی خاکی دوران دفاع مقدس در کنار دریاچه برای مردم نمایش داده می شود.

سردار مستعد تصریح کرد: نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای 4 تا روز 8 مهرماه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 10 شب در معرض بازدید مردم استان اردبیل قرار خواهد داشت که در جریان برگزاری این نمایشگاه نیز عملیات های متفاوت با حضور نیروهای سپاه و بسیج برگزار می شود.

وی با اشاره به پیشرفت های دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران پس از دوران دفاع مقدس، بیان کرد: در دوران 8 سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران حتی برای تأمین سیم خاردار با مشکل مواجه بود ولی امروز به برکت خون شهیدان، پیشرفت های دفاعی و نظامی ایران به حدی رسیده که هیچ کشوری نمی تواند فکر غلطی در سر خود راجع به ایران داشته باشد.

برگزاری نمایشگاه فرهنگی رزمی دفاع مقدس در تبریز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات