طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبه علت تغییراتی که داشتیم نیاز به زمان داریم/مستحق باخت نبودیم | گل محمدی

به علت تغییراتی که داشتیم نیاز به زمان داریم/مستحق باخت نبودیم | گل محمدی

باخت بدی را متمحل شدیم | گل محمدی

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم اما مثل شربت برای استقلال پنالتی گرفتند.

گل محمدی, استقلال, سرمربی ذوب آهن, گل محمدی علت تغییراتی داشتیم نیاز زمان داریممستحق باخت نبودیم

گل محمدی, استقلال, سرمربی ذوب آهن, لیگ برتر فوتبال خلیج فارس, منصوریان, لیگ برتر فوتبال
به نقل از خبرنگار ورزشی حوزه فوتبال و فوتسال باشگاه خبرنگاران جوان گل محمدی در نشست خبری پس از بازی امروز گفت: فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و استقلال توانست از 5 موقعیت خود به 2 گل دست یابد. از بازی بازیکنان واقعا راضی هستم و در دو نیمه نمایش خوبی داشتیم. در نیمه اول می توانستیم زودتر به گل برسیم اما از ضد حملات استفاده نکردیم و در ضربات آخر دقت نکردیم.


داور یک پنالتی مشکوک برای ما اعلام کرد و این دومین هفته است که به راحتی علیه ما پنالتی گرفته می شود و برای دیگر تیم ها مثل "شربت" پنالتی اعلام می کنند. در بازی صبا از پنالتی احسان پهلوان گذاشتند. پنالتی کار ما را سخت کرد و به مشکل خوردیم. تیم ما تیم جوانی است و زمانی که خیلی راحت گل می خوریم جمع کردن تیم سخت است اما بازیکنان ما با یک اراده خوب بازی کردند. در نیمه دوم هر چند یک گل خوردیم اما واکنش خوبی در بازی داشتیم و با تمرکز حملات دامنه داری ترتیب دادیم. در زدن ضربات آخر بی دقت بودیم و از ضربات ایستگاهی استفاده نکردیم. سوار بازی بودیم و می توانستیم حداقل یک مساوی بگیریم. از بازیکنان ایراد نمی گیرم چون زحمت خود را کشیدند و به آینده امیدوار هستیم.


سرمربی تیم ذوب آهن ادامه داد :موقعیت گل در بازی خوب ایجاد می شود. امسال موقعیت های خوبی می سازیم و تیم امسال ما از دو فصل گذشته بهتر است. به علت تغییراتی که داشتیم نیاز به زمان داریم. مشکلاتی در نقل و انتقالات داشتیم و حاشیه های زیادی را تحمل کردیم ولی خوب فکر می کنم این موضوع برای همه تیم ها پیش می آید که موقعیت های آنها تبدیل به گل نشود. باید نسبت به این جوانها صبوری کنیم و نسبت به آنها امیدوار هستیم.

وی در مورد دلیل غیبت رجب زاده تاکید کرد:رجب زاده نیز مانند مظاهری و حدادی فر مصدوم بود که نبود این بازیکنان به ما شوک منفی داد. بازی ما وابسته به حدادی فر بود اما او را بد موقع از دست دادیم. باید به نبود او عادت کنیم و سعی کنیم جای خالی او را به سختی پر کنیم.


گل محمدی افزود:ارسال از جناحین بهترین راه برای رسیدن به گل است. ارسال از کنار بهترین حالتی است برای تیمی که حریف در وسط زمین تجمع دارد و نمی شود از عمق حریف استفاد کرد.

سرمربی تیم ذوب آهن در خصوص تعویض بنگستون عنوان کرد:او خسته شده بود و بازیکنی که جانشین او شد قدرت سر زنی خوبی داشت.


گل محمدی باید پاسخگوی رفتارش باشد!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات