طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیگواردیولا و تاثیر شگرفی که روی بازیکنانش داشته است

گواردیولا و تاثیر شگرفی که روی بازیکنانش داشته است

بسته خروج از رکود چه تاثیری بر صنایع داشته است / تورم شهریور به 8.7 درصد می رسد

درخشش مهاجمان و هافبک های منچسترسیتی بعد از حضور سرمربی اسپانیایی در این تیم قابل توجه است.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از مارکا، منچسترسیتی پپ گواردیولا در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا قدرتمند ظاهر شده است. هشت پیروزی را در هشت بازی کسب کرده و 25 گل به ثمر رسانده است.

این نتایج، سیتی را در صدر لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا قرار داده است. گواردیولا در گفتگو ای گفت: می توانیم بهتر کار کنیم. کوین دی بروین، سرخیو آگوئرو، رحیم استرلینگ، داوید سیلوا، کلچی ایهیناچو و نولیتو، عامل جشنواره گل های سیتی هستند و برای مدافعان حریف، بازیکنان خطرناکی به حساب می آیند. فابین دلف، فرناندینیو و ایلکای گوندوغان نیز دروازه حریفان را باز کردند. گواردیولا بازیکنان هنرمند زیادی دارد که می توانند رکورد های مختلفی را به نام سرمربی اسپانیایی به ثبت برسانند.

در ادامه به آمار بازیکنان سیتی اشاره می شود.

1. آگوئرو - 9 گل

2. استرلینگ - سه گل و پنج پاس گل

3. ایهیناچو - سه گل و سه پاس گل

4. نولیتو - سه گل و دو پاس گل

5. دی بروین - دو گل و چهار پاس گل

6. سیلوا - یک گل و یک پاس گل

7. گوندوغان - یک گل

8. فرناندینیو - یک گل و یک پاس گل

9. دلف - یک گل

کوین دی بروین

دی بروین برابر بورنموث در ورزشگاه اتحاد تماشاگران را به وجد آورد. سرمربی اسپانیایی بعد از بازی درباره کوین گفت: او بازیکن خاصی است. بدون توپ بازیکن جنگنده ای است و هنگامی که توپ را در اختیار دارد، دید بالایی نیز دارد. همیشه تصمیم درست را می گیرد. لیونل مسی بالاتر از همه قرار دارد اما دی بروین می تواند پشت سرش قرار بگیرد. هافبک بلژیکی نسبت به فصل گذشته کمی عقب تر بازی می کند. در کنار سیلوا در محوطه جریمه حریف خطرساز می شود. در بازی شنبه یک گل به ثمر رساند. یک پاس گل داد و بارها با بازی های خوبش بازیکنان را در شرایط خوبی قرار داد. در 48 بازی اش برای سیتیزن ها، در 34 گل تاثیر گذار بوده است (18 گل و 16 پاس گل). در این فصل نیز دو گل و چهار پاس گل داده است.


, , , گواردیولا تاثیر شگرفی بازیکنانش داشته

داوید سیلوا

سیلوا بعد از حضور گوردیولا شرایطش تغییر پیدا کرده است. هافبک اسپانیایی در این باره گفت: پپ نحوه بازی کردنم را عوض کرد و خیلی از این بابت خوشحالم. بازیکن اسپانیایی اکنون به بازی تیمش نظم می دهد، تیمش را رهبری می کند و توپ ربایی انجام می دهد. در این فصل یک گل و یک پاس گل داده است. تاثیرش در بازی سیتیزن ها آشکار است. هیچ کس در انگلیس از زمان حضورش در این کشور (2010) به اندازه او موقعیت ایجاد نکرده و پاس گل نداده است. اکنون آمارش نیز بهتر شده است.


, , , گواردیولا تاثیر شگرفی بازیکنانش داشته

سرخیو آگوئرو

آگوئرو آرژانتینی به تمجید از سرمربی اسپانیایی پرداخت و گفت: از تمام مربی هایی که داشتم، گواردیولا از همه بهتر است. مهاجم سیتی بعد از ورود پپ عملکرد فوق العاده ای داشته و 9 گل در پنج بازی به ثمر رسانده است. میانگین گل هایش در هر بازی به 1.8 می رسد. سه جلسه محرومیتش در لیگ برتر انگلیس باعث شد نتواند به درخشش ادامه دهد.


, , , گواردیولا تاثیر شگرفی بازیکنانش داشته

کلچی ایهیناچو

محرومیت آگوئرو به ایهیناچو فرصت درخشش داد مهاجم 19 ساله نیجریه ای در ترکیب اصلی گواردیولا درخشید و  سه گل به ثمر رساند. او در سه بازی پیاپی سه بار گلزنی کرد. همچنین سه پاس گل داده و در لیگ برتر تاثیر زیادی داشته است. در مجموع 14 بار به سمت دروازه حریفان شوت کرد و توانست 10 گل به ثمر برساند.


, , , گواردیولا تاثیر شگرفی بازیکنانش داشته

رحیم استرلینگ

فصل جدید شروعی دوباره است. فوتبال استرلینگ با رسیدن گواردیولا متحول شد. بازیکن انگلیسی در هشت بازی، سه گل زده و پنج پاس گل داده است. استرلینگ دراین باره گفت: احساس می کنم دوباره متولد شدم. سرمربی جدید به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد. تعداد گل های این فصل او به اندازه نیمی از گل های فصل گذشته اش است. گواردیولا درباره او گفته بود که مطئنم بازی اش بهتر می شود و این چنین نیز شد.

, , , گواردیولا تاثیر شگرفی بازیکنانش داشتهنولیتو

نولیتو همچون استرلینگ از کناره ها به دفاع حریف نفوذ می کند. بازیکن اسپانیایی در اولین بازی هایش در انگلیس سه گل و دو پاس گل داده است. اخراجش در دیدار برابر بورنموث می تواند این دوران خوب را برای مدتی متوقف کند. بازیکن پیشین سلتاویگو برای گواردیولا از اهمیت زیادی برخوردار است. او مهره کلیدی برای تیمش محسوب می شود.

, , , گواردیولا تاثیر شگرفی بازیکنانش داشته

بسته خروج از رکود چه تاثیری بر صنایع داشته است؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات