طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیشاید نیاز به یک باخت داشته باشیم | گواردیولا

شاید نیاز به یک باخت داشته باشیم | گواردیولا

چگونه حداکثر سرعت اینترنت 3G داشته باشیم؟

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که شاید تیمش به شکست خوردن نیاز داشته باشد.

ورزش سه: سیتی به همراه گواردیولا 8 پیروزی پیاپی به دست آورده که 5 پیروزی آن در لیگ برتر بوده است. با این حال گواردیولا مدعی شد که شاید تیمش به شکست نیاز داشته باشد تا تمرکزش را از دست ندهد و مغرور نشود.

او گفت:" تا به حال تیمی را دیده اید که بعد از پیروزی 4-0 خسته باشد؟ من تا به حال بازیکنی را ندیده ام که بعد از پیروزی 4-0 خسته باشد. وقتی پیروز می شوید، احساس اعتماد به نفس می کنید و روحیه تیم بهتر می شود. ولی می دانم که اینجا چه خبر است. می دانیم که در مقطعی نمی توانیم پیروز شویم. شاید فورا به یک شکست نیاز داریم. من شوخی می کنم ولی منظور من را متوجه می شوید که می خواهم اوضاع را آرام کنم.

خیلی چیزها درباره اتفاقات امروز می شنوم که حقیقت ندارد. برای خیلی مربیان که در حال حاضر تیم هایشان پیروز نمی شود، برخوردها عادلانه نیست. ما فقط 5 بازی در لیگ برتر انجام داده ایم. من می دانم چه اتفاقی برای من، باشگاه، بازیکنان یا تیم رخ خواهد داد اگر که پیروز نشویم. بردن همه بازی ها غیر ممکن است. اینکه همیشه خوب بازی کنید غیرممکن است. این اتفاق برای همکاران من رخ داد که یک بازی را باختند و تحت فشار قرار گرفتند بنابراین می دانم که دقیقا چه اتفاقی برایمان رخ خواهد داد."

پس از انتخابات آمریکا شاید برجام روزهای سختی داشته باشد | صالحی در لندن
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات