طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیلایی زدن یک مدل دریبل است | یعقوب کریمی

لایی زدن یک مدل دریبل است | یعقوب کریمی

6 گل به پرسپولیس می زنیم | یعقوب کریمی

هافبک استقلال ادعا می کند که در بازی با ذوب آهن بدشانسی های این تیم تمام شد و آبی های تهرانی حتما مدعی قهرمانی خواهند بود.

ورزش سه: هافبک استقلال ادعا می کند که در بازی با ذوب آهن بدشانسی های این تیم تمام شد و آبی های تهرانی حتما مدعی قهرمانی خواهند بود. یعقوب کریمی در این باره گفت: اول باید از هواداران مان تشکر کنم که ما را تنها نگذاشتند و آنها واقعا خیلی با معرفت هستند. ما  در بازی با ذوب آهن موقعیت های فوق العاده ای به دست آوردیم و توانستیم از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم.

او ادامه داد: ما در بازی کاملا مسلط بودیم و فکر می کنم دو سه موقعیت صد در صد گلزنی را هم از دست دادیم. شاید اگر خوش شانس تر بودیم می توانستیم گل های بیشتری هم به ذوب آهن بزنیم. طبیعی بود که وقتی جلو افتادیم ذوب آهن جلو بکشد اما خدا را شکر می کنم که توانستیم به نخستین پیروزی فصل خود برسیم.

هافبک چپ پای استقلال در مورد نمایش خودش و 3 پاس خوبی که در این بازی برای قربانی و کاوه رضایی ارسال کرد هم گفت: بانظر علی آقا من باید در حمله ها اضافه می شدم و من هم سعی کردم بهترین عملکردم را در این بازی داشته باشم.

یعقوب کریمی در مورد اینکه عده ای اعتقاد دارند او لایی زدن را به کارهای مثبت برای تیمش ترجیح می دهد هم گفت: این حرف را اصلا قبول ندارم. لایی زدن یک مدل دریبل زدن است و من هم هرکجا که لازم باشد این کار را انجام می دهم. هرگز هم برایم لایی زدن ارزشی ندارد و اول به موفقیت استقلال فکر می کنم.

هافبک چپ پای استقلال در مورد شانس قهرمانی استقلال می گوید: بدشانسی های استقلال در بازی با ذوب آهن تمام شد و مطمئن باشید یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستیم.

یعقوب کریمی در دربی فیکس می شود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات