طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعییکطرفه شدن جاده چالوس در روز آخر تعطیلات

یکطرفه شدن جاده چالوس در روز آخر تعطیلات

جاده چالوس فردا یکطرفه می شود

رئیس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده چالوس در آخرین روز از تعطیلات خبر داد.


جرایم رانندگی

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده چالوس در آخرین روز از تعطیلات خبر داد.

رضا اکبری اظهار داشت: همانطور که انتظار داشتیم در دو هفته آخر شهریور ماه، حجم زیادی از مسافران در جاده ها و محورهای برون شهری استان البرز تردد کردند و میزان عبور و مرور خودرو در این روزها، بسیار عمده بود.

وی افزود: بسیاری از شهروندان استان های تهران و البرز در این مدت از آخرین روزهای تعطیلات و پیش از بازگشایی مدارس و دانشگاه ها برای مسافرت استفاده کرده و به همین علت شاهد حجم زیادی از تردد در محورهای برون شهری استان البرز بودیم.

این فرمانده ارشد نظامی تصریح کرد: با وجود آنکه فصل تابستان روز چهارشنبه به پایان رسیده، اما به علت تقارن با روزهای پایانی هفته، مردم از این مدت نیز برای مسافرت استفاده کردند.

اکبری گفت: به عنوان نمونه عصر روز چهارشنبه بر اساس نقل از ماموران پلیس راه، ترافیک سنگینی در اکثر محورهای استان البرز به ویژه آزادراه تهران – کرج و جاده چالوس را شاهد بودیم که نشان می دهد تعداد قابل توجهی از مردم این دو استان از این مسیرها برای سفر به استان های شمالی استفاده کرده اند.

وی گفت: با توجه به اینکه اکثر شهروندان می خواهند در اولین روز از مهرماه در محل سکونت خود حضور داشته و فرزندان را راهی مدارس و دانشگاه ها کنند، به طور قطع امروز جمعه دوم مهرماه با حجم سنگین ترافیک در آزادراه ها و جاده های استان البرز روبه رو خواهیم بود.

وی بیان داشت: به همین علت پلیس راه کل کشور تمهیدات لازم برای کنترل ترافیک، نظارت بر عملکرد رانندگان و تسهیل در بازگشت مسافران و تخلیه بار ترافیکی را در دستور کار خود داده است.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: بر این اساس و طبق دستورالعمل پلیس، محور کرج – چالوس پس از ظهر امروز برای ساعاتی به صورت موقت یک طرفه می شود.

اکبری ادامه داد: ماموران پلیس راه استان البرز از تردد تمام خودروها از ساعت 15 امروز دوم مهر ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه در مسیر کرج به سمت استان مازندران پیشگیری می کنند.

وی اظهار داشت: همچنین تردد خودروها از ساعت 18 امروز تا ساعت یک بامداد از مرزن آباد به سمت میدان امیرکبیر واقع در شهرستان کرج یک طرفه انجام می شود.

اکبری در پایان گفت: به طور قطع مشاهده تداوم بار ترافیکی، این ساعت قابل تمدید است و در صورت تمدید زمان یک طرفه شدن جاده چالوس اطلاع رسانی لازم به شهروندان انجام می شود.

یکطرفه شدن جاده چالوس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات