طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اجرای ۳۹۳ پروژه عمرانی بهداشتی و درمانی در سیستان و بلوچستان

اجرای ۳۹۳ پروژه عمرانی بهداشتی و درمانی در سیستان و بلوچستان

۱۷ پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان کنارک به بهره برداری می رسد

ساخت ۳۹۳ پروژه عمرانی بهداشتی و درمانی با مجموع اعتبار چهار هزار میلیارد ریال در شهرهای زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حال اجرا است.

بهداشت و درمان, پروژه عمرانی, سیستان و بلوچستان, ۹ پروژه عمرانی بهداشتی درمانی سیستان بلوچستان

بهداشت و درمان, پروژه عمرانی, سیستان و بلوچستان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در بدترین شرایط مالی کشور عملیات ساخت 393 طرح عمرانی بخش بهداشت و درمان با چهار هزار میلیارد ریال اعتبار در سیستان و بلوچستان در حال اجرا است.


وی افزود: حجم و کثرت پروژه های عمرانی بخش بهداشت و درمان کمتر از ارزش پروژه راه آهن در استان نیست.


استاندار سیستان و بلوچستان افزود: بیش از هزار نفر در طرح ها و پروژه های دانشگاه علوم پزشکی مشغول به کار هستند که اهمیت دوچندانی به این طرح ها و پروژه ها می بخشد.


هاشمی تصریح کرد: در راستای تحقق سیاست عدالت ورزی و توازن خدمات در تمام شهرستان های سیستان و بلوچستان مطابق با نیاز هر منطقه طرح های عمرانی و بهداشتی در حال انجام است.


استاندار با تقدیر از تلاش های دانشگاه علوم پزشکی در توسعه زیرساخت های بهداشتی برای بهره مندی و دسترسی بیشتر مردم به خدمات سلامت بیان داشت: این تعداد پروژه عمرانی بهداشتی و درمانی با این حجم عمده کار ، من را به وجد آورد و به وجود مدیران پرتلاش ، پیمانکاران گرانقدر ،تیم های فنی و اجرایی این مجموعه می بالم.


افتتاح 4 پروژه راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات