مرگ کودک خردسال بر اثر برخورد با پژو پارس در یاسوج

تاریخ انتشار پست : 1395-7-14 دسته :
برخورد مرگبار پژو پارس با پراید در جاده ایرانشهر - خاش

رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک مادر و کودک خردسال در یاسوج جان کودک را گرفت.

کهگیلویه و بویراحمد, مرگ کودک, حادثه رانندگی, مرگ کودک خردسال اثر تصادف پژو پارس یاسوج

کهگیلویه و بویراحمد, مرگ کودک, حادثه رانندگی

گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، جلال پوران فرد با اشاره به سانحه تصادف که رخ داده اظهار کرد: این سانحه بر اثر برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک مادر و کودک پسر خردسال در خیابان فرعی ابن سینای 6 یاسوج اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت شدید مادر و کشته شدن پسر بچه 4 ساله شد.

رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بعد از نقل از مردمی به مرکز پیام 115 بلافاصله یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد، اضافه کرد: قبل از رسیدن نیروهای امدادی اورژانس پسر بچه مصدوم توسط خودروی شخصی به بیمارستان امام سجاد(ع) منتقل شد و مادر 26 ساله حادثه بعد از دریافت اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین های اعزامی اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی انتقال یافت.

وی ادامه داد: متاسفانه پسر بچه 4 ساله بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد و دیگر مجروح این حادثه مادر 26 ساله که دچار مصدومیت شدید شده بود تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار گرفت.

به گفته شاهدان، راننده پژو پارس بعد از برخورد با پسر بچه 4 ساله و مادر وی که در حال رفتن به هیأت عزاداری بودند از صحنه حادثه متواری شد.برخورد مرگبار پژو پارس با پراید در یاسوج

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :