حملات هوایی ارتش سوریه به مراکز تروریست های داعش در شمال غرب تدمر

تاریخ انتشار پست : 1395-7-17 دسته : بین الملل
حملات هوایی کوبنده ارتش سوریه به مواضع تروریست ها

جنگنده های نیروی هوایی ارتش سوریه حملات متعددی به محورهای تحرکاتی گروه تروریستی داعش در شمال غرب شهر تدمر داشتند.

بین الملل, تسلط ارتش سوریه, حمص, حملات هوایی ارتش سوریه مراکز تروریست داعش شمال غرب تدمر

بین الملل, تسلط ارتش سوریه, حمص, حلب, سوریه, هلاکت تروریست ها, میدان نفتی
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه باهدف قرار دادن آخرین مقر تروریست ها در بلندی های شیخ سعید در حلب توانست بر این منطقه مسلط شود.


به گفته یک منبع نظامی سوری، ارتش سوریه در عملیات نظامی سریعی در بلندی های شیخ سعید در شرق حلب، شماری از تروریستها را به هلاکت رساند و بر این منطقه به صورت کامل مسلط شد.


به نقل از این منبع، تسلط بر این منطقه استراتژیک به ارتش سوریه کمک می کند تا تحرکات تروریست ها را در محله عامریه و سکری زیر نظر داشته باشد و تروریست ها را مجبور به خروج از این نقاط کنند.


ارتش سوریه همچنین با هجوم تروریست ها به وسیله یک خودروی بمب گذاری شده به یکی از نقاط نظامی در روستای محمیه التلیله در شرق حمص مقابله کردند.


به نقل از یک منبع نظامی، ارتش سوریه خودروی جیپ بمب گذاری شده ی تروریستهای داعش را قبل از رسیدن به یکی از مراکز نظامی در منطقه قصرالحیر در شرق حمص هدف قرار داد.


ارتش سوریه با همکاری گروه های دفاع مردمی با تروریست های داعش که قصد نفوذ به این منطقه را داشتند درگیر شدند. در این درگیری ها شمار از تروریستها به هلاکت رسیدند و دو خودروی مسلح متعلق به داعش را منهدم کردند.


جنگنده های نیروی هوایی ارتش سوریه نیز حملات متعددی به محورهای تحرکاتی تروریست های داعش در اطراف میدان نفتی شاعر در شمال غرب شهر تدمر داشتند که چندین خودروی مسلح و زرهی تروریست ها منهدم شد و شماری از عناصر آن به هلاکت رسیدند.


در شمال شهر حمص نیز نیروی هوایی ارتش سوریه یک انبار تسلیحاتی متعلق به تروریست ها را در منطقه تلبسیه هدف قرار داد.


ارتش سوریه همچنین مرکز تجمع تروریست ها در رستن و دیر فول در نقاط روستایی شمال حمص هدف قرار داد.حمله نیروی هوایی ارتش سوریه به محل تجمع تروریست ها در حومه شمالی لاذقیه

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :