دلگیری کاپیتان ذوب آن از آدم های اطرافش اینستاپست

تاریخ انتشار پست : 1395-7-20 دسته : مجازی
عیادت سرمربی و کاپیتان استقلال از پورحیدری

مهدی رجب زاده درد و دل هایش را درقالب پست اینستاگرامی منتشر کرد.

به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی رجب زاده کاپیتان کهنه کا باشگاه ذوب آهن اصفهان با انتشار پستی درصفحه اینستا گرامش ضمن بیان قابلیت های افراد منفعت طلب از خدا خواست تا دست این آدم ها را از اهداف پلید و کثیفشون کوتاه کند.


رجب زاده نوشت:

"به نام حضرت دوست،سلام مهدی .دنیای شگفت انگیزیه،اینجا آدم هایی وجود دارند که در اوج سادگی و صداقت برای اعتقاد و امنیت کشور و مردمشون از خانواده و عزیزترین کسانشون و نهایتاً جونشون میگذرند تا یک ملت و حتی آدم هایی که مخالف عقیده و ایمانشون هستند در آسایش و آرامش زندگی و پیشرفت کنند و عجیب تر اینکه در همین جا هستند کسانی که به خاطر جهان و بدست آوردن موقعیت بهتر حاضرند بر علیه دوستان، همکاران و بالادستان خود توطئه و دسیسه چینی کنند و حتی باعث میشن که بعضی خانواده ها از نون خوردن بیفتن.

اینان آدم های پلید و ذات خرابی هستند که وقتی در موضع ضعف هستند هر روز جلوت دولا و راست میشن و حتی کفشاتو جلو پات جفت میکنن و روزی صد دفعه بهت زنگ میزنن و از گرفتاریهاشون میگن و ازت کمک میخوان.

اما تا به یه جایی میرسن یادشون میره که چه لطف و خوبی هایی در حقشون کردی و چقدر تو بیچارگی و مشکلات کمکشون کردی و سنگ صبورشون بودی و راه درست و موفقیت رو نشونشون دادای.

قطعاً یه روزی تاوان این ذات خراب و نمک نشناسی رو بد جوری بعد میدن و زمین میخورن،این جهان دار مکافاته و این قاعده،قاعده روزگار.
خدایا به تو پناه میبریم و ازت میخوایم خودت دست این آدم ها رو از اهداف پلید و کثیفشون کوتاه کنی، آمین.التماس دعا، یا حق به حق امیر مطلق امیرالمؤمنین علی علیه السلام."


فضای مجازی, مهدی رجب زاده, اینستاگرام ورزشکاران, دلگیری کاپیتان ذوب آدم اطرافشاینستاپست

فضای مجازی, مهدی رجب زاده, اینستاگرام ورزشکاران, کاپیتان, بازیکن فوتبال, ذوب آهن
مذاکره ای با ذوبی ها نداشته ام | ابراهیم زاده

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :