عکس های نگهداری اشیای قدیمی در ساختمانی عجیب و غریب

تاریخ انتشار پست : 1395-7-22 دسته : فرهنگی و هنری
کفش های عجیب و غریب افراد مشهور!

موزه این هفته از نگهداری اشیای قدیمی در ساختمانی عجیب و غریب و درک مختلف هر بازدید کننده از یک موضوع می گوید.

به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به هر شهری که می رویم دیدن موزه های آن قدمت شهر و مردمانش را مشخص می کند که در فرهنگ آنها چه گذشته است اما این بار موزه ای از کشوری دیگر برایتان درنظر گرفته ایم تا با آن آشنا شوید و پی به ساختار پیچیده اش ببرید.

موزه سومایا, معرفی موزه, مکزیک, نگهداری اشیای قدیمی ساختمانی عجیب غریب

موزه سومایا, معرفی موزه, مکزیک


"موزه سومایا" در منطقه صنعتی پُلانکو در مکزیکوسیتی قرار گرفته است؛ ناحیه ای که پتانسیل بالایی برای مراکز تجاری دارد.

این موزه نقش تعیین کننده ای در هدایت این منطقه دارد و به عنوان مرکز فرهنگی، مبتکر و پذیرای تغییرات شهری است. همچنین فضاهای عمومی موزه سومایا به عنوان سازمانی دولتی، برای کاربری های متفاوت در اختیار مراجعان قرار می گیرد.

مکزیک, موزه سومایا, معرفی موزه, نگهداری اشیای قدیمی ساختمانی عجیب غریببه علت نقش مهم این ساختمان، لازم بود که این موزه در ظاهر شهر نمود بیشتری داشته باشد بنابراین در نهایت تصمیم بر طراحی نمادین و مجسمه گونه آن شد. نمای این ساختمان ارگانیک و نامتقارن است به گونه ای که هر بازدیدکننده ای می تواند درکی مختلف از دیگری داشته باشد.

مکزیک, معرفی موزه, موزه سومایا, نگهداری اشیای قدیمی ساختمانی عجیب غریباین موزه واقع در مکزیکو سیتی تعدادی از کلکسیون های خصوصی تاجر مکزیکی کارلوس اسلیم را به نمایش می گذارد. نام این موزه ادای دینی است به سومایا جیمایل همسر مرحوم این تاجر مکزیکی. 66 هزار اثر هنری از دوران متفاوت در این موزه گردآوری شده و طراح آن فرناندو رومرو معمار و استاد طراحی مکزیکی است.

معرفی موزه, موزه سومایا, مکزیک, نگهداری اشیای قدیمی ساختمانی عجیب غریباگر به دنبال جایی لوکس اما در عین حال نگهداری اشیای قدیمی هستید این موزه را از دست ندهید زیراکه با ساختار منحصر بفردش شما را ناخواسته جذب خود می کند و می بینید ساعت ها مشغول بازدید از آن هستید آن هم در دنیای مجازی.

معرفی موزه, مکزیک, موزه سومایا, نگهداری اشیای قدیمی ساختمانی عجیب غریبموزه ای که کافیست با یک جست و جوی ساده اگر امکان سفر را ندارید پی به شگفتی و معماری منحصر بفرد آن ببرید.

موزه سومایا, معرفی موزه, مکزیک, نگهداری اشیای قدیمی ساختمانی عجیب غریبنقل از از نیلوفر جوانشیر

عکس های از حرکات عجیب و غریب با خودرو تا آتش سوزی مهیب در پمپ بنزین فیلم و

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :