طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رفع مسائل اشتغال و استخدام نابینایان در فارس
رفع موانع تولید با جهش اشتغال

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس بر لزوم توجه ویژه جامعه به رفع مشکلات نابینایان به ویژه مسائل معیشتی، اشتغال و استخدام آن ها تاکید کرد.

اشتغال, نابینایان, رقع مسایل, رفع مسائل اشتغال استخدام نابینایان فارس

اشتغال, نابینایان, رقع مسایل, فارس, استخدام
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ حمیدرضا آذری مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس با بیان اینکه نابینایان در بسیاری از زمینه ها دارای ویژگی و قابلیت های بهتری نسبت به دیگر افراد جامعه هستند گفت: مسئولان باید نسبت به برطرف کردن مشکلات نابینایان از جمله موضوع استخدام آن ها اهتمام بیشتری داشته باشند.
او افزود: بسیاری از نابینایان، توانمندی هایی دارند که باید با در اختیار قرار دادن زمینه و امکانات مناسب در اختیار آن ها شرایط بهره گیری از این توانمندی را فراهم کرد.
آذری با اشاره به دغدغه های جامعه معلولان به ویژه نابینایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش توجه ویژه ای به جذب و استخدام افراد دارای معلولیت ویژه مدارس استثنایی دارد.
وی بیان کرد: امسال در پست بندی معلمان استان فارس سعی شد تمامی معلمان استثنایی در نقاط و شهرستان های خود به کار گرفته شوند تا مشکلات آن ها کمتر شود.
آذری با اشاره به اینکه در تربیت و رشد انسان ها سه عامل وراثت، محیط و اراده انسان تاثیر بسیاری دارد عنوان کرد: بر اساس تحقیقات ثابت شده که اراده می تواند مشکلات وراثت را حل کند و اگر انسانی بر اساس وراثت دچار معلولیتی شود با اراده می تواند آن را جبران کند.

تخصیص اعتبار برای رفع موانع تولید واحدهای صنعتی فارس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات