طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللتهدید ضدروسی آمریکا برای کل جهان خطرناک است | پسکوف
کلینتون و ترامپ برای مردم دنیا خطرناکند | نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه با اشاره به سخنان تهدیدآمیز جو بایدن، مبنی بر پاسخ قاطع واشینگتن به حملات سایبری مسکو تاکید کرد چنین تهدیدهایی بر ضد روسیه بی سابقه است.

کرملین, تهدید واشینگتن, بین الملل, پسکوف تهدید ضدروسی آمریکا کل جهان خطرناک

کرملین, تهدید واشینگتن, بین الملل, سخنگوی پوتین, جو بایدن, دیمیتری پسکوف

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از راشاتودی، دیمیتری پسکوف، سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: اگر تهدید جو بایدن بر ضد روسیه حقیقت داشته باشد چنین تهدیدی نمونه ای عادی از سیاست تهاجمی و متجاوزانه آمریکا به شمار می آید. اتخاذ چنین سیاستی نه تنها برای روسیه بلکه برای همه جهان خطرناک است.


بر اساس این نقل از جنگ لفظی بین سران کشورهای آمریکا و روسیه شدت می گیرد. در ساعت های پایانی روز جمعه شبکه ام بی سی آمریکا به نقل از مقام های ناشناس در سازمان اطلاعات مرکزی این کشور سیا اعلام کرد احتمال حمله سایبری ضد روسیه در دست بررسی است.


ام بی سی نیوز نقل از داد این حمله ی احتمالی به تلافی دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا انجام خواهد شد. از دیگر اهداف این حمله ی سایبری فرستادن پیامی محکم به پوتین و نیز آزار دادن و شرمسار کردن سران روسیه اعلام شده است. مسکو اتهام دخالت در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد و تاکید می کند واشینگتن هیچ سند و مدرکی برای اثبات این اتهام در اختیار ندارد. کاخ سفید گفته است هکرهای روسی اطلاعات حزب دموکرات آمریکا را با هدف تخریب هیلاری کلینتون ، نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو لو داده اند.عکس های ۱۰ شهر خطرناک دنیا که نباید به آن سفر کنید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات