طاها پخش

سیاسیراننده پژو عابر 60 ساله را در جاده زیر گرفت
کشته شدن یِک تن بِه علتانحراف به چپ پژو دَر جاده ملکشاهی

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: این راننده به دلیل بی توجهی به جلو، عابر 60 ساله را که در حال تردد در حاشیه جاده بود زیر گرفت، مرد پیاده در این حادثه جان باخت.


تصادف, همدان, راننده

خبرآنلاین: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: این راننده به دلیل بی توجهی به جلو، عابر 60 ساله را که در حال تردد در حاشیه جاده بود زیر گرفت، مرد پیاده در این حادثه جان باخت.

سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان، در مصاحبه با خبرنگار خبر آنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: بامداد امروز یک سانحه فوتی در روستای جوراب ملایر به ماموران پلیس راه نقل از شد که در این سانحه متاسفانه یک عابر 60 ساله به دلیل بی توجهی راننده پژو جان خود را از دست داده بود.

وی خاطرنشان کرد: در این سانحه رانندگی، خودروی سواری پژو به دلیل بی توجهی راننده به جلو و عدم رعایت سرعت در منطقه مسکونی با یک عابر مسن که در حال تردد از حاشیه جاده بود برخورد و خانواده ای را عزادار کرد.

سرهنگ عزیزی، در ادامه از مسافران درخواست کرد، با توجه به احتمال افزایش ترافیک در زمان بازگشت بعد از تعطیلات ، و برای جلوگیری از بروز گره های ترافیکی و کاهش اتلاف وقت، بازگشت خود را به روز جمعه موکول نکنند.

وی تاکید کرد: برای پیشگیری از بروز سوانح احتمالی رعایت فاصله طولی با خودروی جلویی و بستن کمربند ایمنی باید همواره مورد توجه رانندگان باشد.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود: با توجه به اینکه سرعت خودروها در موقع افزایش تردد به 60 تا 70 کیلومتر در ساعت کاهش می یابد مدت زمان رسیدن به مقصد نیز افزایش می یابد.

لازم به ذکر است، متاسفانه طبق نقل از پزشکی قانونی از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه، 227 نفر در سوانح رانندگی در استان همدان جان باختند همچنین سه هزار و 337 نفر نیز مجروح و مصدوم شدند.

عکس های بررسی پژو 508 ، تازه وارد جاده های ایران
facebook google telegram twitter whatsApp