طاها پخش

ورزشیپتروشیمی با شکست مقابل میزبان به فینال نرسید
فیلم حواشی شکست پتروشیمی مقابل نماینده لبنان در بسکتبال قهرمانی آسیا

تیم بسکتبال پتروشیمی با شکست مقابل نماینده چین از رسیدن به فینال باشگاه های آسیا بازماند.

خبرگزاری فارس: در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا عصر امروز تیم پتروشیمی نماینده کشورمان به مصاف چاینا کشگر چین رفت و با شکست 90 بر 86  مقابل این تیم از رسیدن به فینال بازماند.

در این بازی که حساسیت زیادی با توجه به قدرت دو تیم داشت، پتروشیمی کوارتر اول را 28 بر 25 پیروز شد. در کوارتر دوم چینی ها برای دقایقی پیش افتادند، اما دوباره این نماینده کشورمان بود که بازی را در اختیار گرفت و با وجود فشار تماشاگران چینی توانست این کوارتر را 25 بر 20 برنده شود و نیمه را با نتیجه 53 بر 45 به رختکن برود.

در کوارتر سوم چینی ها تیم برتر میدان بودند و توانستند 24 بر 20 پیروز شوند، اما باز هم نتوانستند اختلاف ایجاد شده را جبران کنند و در مجموع 73 بر 69 به سود پتروشیمی خاتمه یافت.

در کوارتر چهارم چینی ها تیم برتر میدان بودند و با مصدومیت جرالد بازیکن پتروشیمی، کار برای شاگردان مهران شاهین طبع سخت تر شد. در 4 دقیقه پایانی تیم حریف ضمن جبران اختلاف پیش هم افتاد و در نهایت توانست 90 بر 86 پتروشیمی را شکست داده و فینالیست شود.

به نقل از فارس، از سال 2008 تمام نمایندگان باشگاهی ایران در فینال حضور داشتند و با نرسیدن پتروشیمی به دیدار نهایی این نوار پاره شد.

پتروشیمی در دیدار رده بندی باید به مصاف الاهلی امارات برود. الریاضی لبنان و چاینا کشگر چین هم فینال را برگزار می کنند.

تصویر بسکتبال با ویلچر ایران مقابل برزیل میزبان شکست خورد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp