طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریاعلام تاریخ نخستین نمایش فیلم جدید «رابرت دنیرو»
برنامه نمایش نخستین روز جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام شد

فیلم «کمدین» با بازی «رابرت دنیرو» نخستین نمایش جهانی خود را روز 11 نوامبر در جریان جشنواره موسسه فیلم آمریکا تجربه می کند.

خبرگزاری ایسنا: فیلم «کمدین» با بازی «رابرت دنیرو» نخستین نمایش جهانی خود را روز 11 نوامبر در جریان جشنواره موسسه فیلم آمریکا تجربه می کند.

رابرت دنیرو, بازیگران هالیوود, سینمای جهان, اعلام تاریخ نخستین نمایش رابرت دنیرو

سینمای جهان, رابرت دنیرو, بازیگران هالیوود


 به نقل از هالیوود رپیورتر، «تیلیور هکفورد» کارگردانی فیلم «کمدین» را با فیلمنامه ای از «آرت لینسون»بر عهده داد و بازیگرانی چون «لسلی مان»، «ادی فالکو»، «هروی کیتل» و «دنی دویتو» همبازی «رابرت دنیرو» در این فیلم هستند.

شرکت فیلم سونی کلاسیک حق نمایش این فیلم را در آمریکای شمالی در اختیار دارد و تصمیم دارند این فیلم را در ادامه سال برای حضور در فصل جوایز سینمایی اکران کند.

داستان این فیلم درباره کمدینی با بازی «دنیرو» است که تلاش می کند تا با بازی در نقش جدیدی خود را احیاء کند اما در تصور مخاطبان هنوز در نقش یک نقل ازگر تلویزیونی که قبلا آن را بازی کرده شناخته می شود.

ابتدا قرار بود «مارتین اسکورسیزی» این فیلم را کارگردانی کند و بعد از مدتی حضور «شان پن» برای کارگردانی این فیلم مطرح شد اما در نهایت این «تیلیور هکفورد» بود که ساخت فیلم را بر عهده گرفت.

پیش از این تاریخ اکران 13 ژانویه 2017 برای این فیلم اعلام شده بود اما نقل از ها حاکی از آن است که این فیلم برای حضور در فصل جوایز سینمایی بویژه اسکار در سال 2016 اکران می شود.

این بازیگر ۷۲ ساله که تاکنون در بیش از ۱۰۰ فیلم سینمایی بازی کرده علاوه بر کسب جایزه اسکار برای بازی در فیلم «پدرخوانده»، در سال ۱۹۸۱ برای فیلم «گاو خشمگین» بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن گلوب شد، در سال ۱۹۹۳ شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز را گرفت، در سال ۲۰۰۰ جایزه یک عمر دستاورد سینمایی جشنواره سن سباستین را گرفت و در سال ۲۰۰۸ جایزه مشارکت چشم گیر در صنعت سینما را از کارلووی واری دریافت کرد.

پیش از این آخرین نقش آفرینی «دنیرو» در فیلم ورزشی «دست های سنگی» به کارگردانی «جاناتان جاکوبوویچ» است که امسال در جشنواره کن رونمایی شد.

اولین عکس های رنگی تاریخ
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات