طاها پخش

اقتصادیبازرسی اصناف از تجهیزات پزشکی و عطاری ها
شروع فعالیت بیش از 80 گروه بازرسی علوم پزشکی مشهد

نماینده حقوقی بازرسان اتاق اصناف ایران با اشاره به شروع بازرسی از واحدهای تجهیزات پزشکی و عطاری ها، گفت: در روزهای آینده بازرسان به صنف طلافروشان و لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه می کنند.


قاچاق کالا

خبرگزاری مهر: نماینده حقوقی بازرسان اتاق اصناف ایران با اشاره به شروع بازرسی از واحدهای تجهیزات پزشکی و عطاری ها، گفت: در روزهای آینده بازرسان به صنف طلافروشان و لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه می کنند.

محمداسماعیل قاسمی با اشاره به رو به پایان بودن اولین روز بازرسی از واحدهای صنفی برای مبارزه با کالای قاچاق، گفت: امروز بازرسان اصناف به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، به واحدهای صنفی تجهیزات پزشکی و عطاری ها مراجعه کرده و مقداری کالای قاچاق در این واحدها کشف کردند.

وی با بیان اینکه به این واحدهای صنفی اعلام شد که ۲۴ ساعت فرصت دارند تا فاکتور این کالاها را به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ارائه کنند، افزود: همه صنوف باید فاکتور قابل رهگیری داشته باشند تا به استناد به این فاکتورها، کالاهای آنها توقیف نشود.

نماینده حقوقی بازرسان اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه تعهداتی از برخی واحدها گرفته شد، اظهار داشت: امروز توقیفی در کالاها نداشتیم؛ اما تذکرهای لازم به واحدهای صنفی داده شد و برخی واحدها هم اعلام کردند که فاکتور را فردا به سازمان صنعت، معدن و تجارت ارائه می کنند.

قاسمی با اشاره به ادامه بازرسی از اصناف در روزهای آینده، گفت: احتمالا از روزهای آینده بازرسان به بازار صنف طلافروشان و لوازم آرایشی و بهداشتی می روند تا در مورد کالاهای قاچاق در این اصناف هم بازرسی های لازم صورت گیرد.

به نقل از خبرنگار مهر، همزمان با شروع بازرسی ها از تجهیزات پزشکی و عطاری ها، وزارت جهاد کشاورزی نیز امروز(شنبه) با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد رشد قارچ گونه عطاری ها سبب شده تا ۳۰ نوع گیاه سمی غیردارویی به مردم فروخته شود.

سرنوشت تجهیزات پزشکی قاچاق چه می شود؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp