طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مدگراییبا این تاج های صدفی بدرخشید
برچسب ها: ,
رئیس جمهور تاجیکستان، خدا شد!

چلسی شیلز، گلفروش 27 ساله اهل ملبورن، تاج گل می ساخت تا اینکه ایده ساخت تاج با صدف به ذهنش رسید. او دو سال پیش ساخت تاج های صدفی را به عنوان یک سرگرمی شخصی شروع کرد اما کم کم اعتماد به نفسش بیشتر شد و از سال پیش تاج های پری دریایی خیره کننده اش را رونمایی کرد.

برترین ها: صدف ها لطافت و زیبایی خاصی دارند اما آیا تا به حال به تاج ساخته شده با صدف فکر کرده اید؟ چلسی شیلز، گلفروش 27 ساله اهل ملبورن، تاج گل می ساخت تا اینکه ایده ساخت تاج با صدف به ذهنش رسید.

او دو سال پیش ساخت تاج های صدفی را به عنوان یک سرگرمی شخصی شروع کرد اما کم کم اعتماد به نفسش بیشتر شد و از سال پیش تاج های پری دریایی خیره کننده اش را رونمایی کرد که مورد توجه همه مردم جهان قرار گرفت. چه در فستیوال ها، چه در مهمانی یا حتی گرفتن تصویر می توان از این تاج های زیبا استفاده کرد، آنها اکسسوری های فوق العاده ای هستند برای اینکه هرجا هستید احساس کنید یک پری دریایی واقعی هستید.

تاج صدفی, مدل تاج, تاج صدفی, تاج صدفی بدرخشید

مدل تاج, تاج صدفی


این تاج به راستی چشمگیر است. صدف های رنگی در کنار چشمان آبی رنگ، ترکیب زیبایی را ساخته اند.  به نظر ما این تاج با موهای رنگی جلوه بیشتری دارد، نظر شما چیست؟

مدل تاج, مدل تاج, تاج صدفی, تاج صدفی بدرخشید

این تاج صورتی رنگ ما را یاد دوران کودکی مان می اندازد. درست کردن آن نیز ساده است. کافی است صدف های رنگی و زیبا را کنار هم روی تلی بچینید سبعد ما بین آنها را با مروارید و منجق پر کنید تا به زیبایی بدرخشد.

تاج صدفی, تاج صدفی, مدل تاج, تاج صدفی بدرخشید

این تاج جزو یکی از بهترین تاج ها در فستیوال پاییزه بوده است. رنگ بنفش، سبز و آبی تیره آن در کنار رنگ های طبیعی چون قهوه ای، مشکی و کرم صدف ها زیبایی آن را تکمیل کرده است. با وجود آویزهایی به شکل ماه، رمزآلودگی این تاج بیشتر می شود.

مدل تاج, مدل تاج, تاج صدفی, تاج صدفی بدرخشید

چه کسی با رنگ های رنگین کمانی محسور نمی شود؟ رنگ صورتی و آبی غالب در این تاج، بهترین انتخابی است که طراح آن می توانسته داشته باشد، از آن جهت که می توانید آن را با هر رنگ لباسی که دلتان می خواهد، ست کنید.

مدل تاج, مدل تاج, تاج صدفی, تاج صدفی بدرخشید

اگر رنگ ساده تاج قبلی را دوست نداشتید و تاج های رنگی و شلوغ تر را ترجیح می دهید، ما این مدل تاج را به شما پیشنهاد می دهیم. این تاج در نور خورشید به زیبایی خواهد درخشید.

مدل تاج, تاج صدفی, مدل تاج, تاج صدفی بدرخشید

اگر عاشق سادگی هستید، این تاج به سبک مینیمالیست بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. کریستال هایی که در روی این تاج قرار دارد و تا وسط پیشانی تان می آید، برق چشم های شما را بیشتر می کند. با پوشیدن این تاج با لباسی به رنگ سفید، چون فرشته ای، خواهید درخشید.

تاج صدفی, تاج صدفی, مدل تاج, تاج صدفی بدرخشید

رنگ های زمینی و گرم هم می توانند انتخاب خوبی برای تاج های صدفی باشند. این تاج، با رنگ های طبیعی خود که عاری از هر گونه رنگ فانتزی است، این فرصت را به شما می دهد تا طبیعی تر به نظر برسید. پیشنهاد می کنیم که چشم هایتان را مدل دودی آرایش کنید و لب هایتان را به رنگ طبیعی، تا بهترین باشید.

مدل تاج, مدل تاج, تاج صدفی, تاج صدفی بدرخشید

محبوبیت این تاج به این دلیل است که حس اقیانوس و ساحل را منتقل می کند. رنگ ساده آبی آن نیز این احساس را تشدید می کند. مدل چیده شدن صدف ها نیز کاملا مختلف از دیگر مدل هاست. اگر می خواهید طبیعی به نظر برسید، این تاج بهترین انتخاب برای شماست.

مدل تاج, تاج صدفی, مدل تاج, تاج صدفی بدرخشید

خاص بودن این تاج توجه ما را به خود جلب کرد. دو رنگ غالب مشکی و نقره ای آن، با آرایش تیره شما را منحصر بفردترین خواهد کرد.

تاج صدفی, تاج صدفی, مدل تاج, تاج صدفی بدرخشید

حریف ایران مقابل تاجیکستان قرار می گیرد
facebook google telegram twitter whatsApp