طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاز معینی علت غیبت هایش را بپرسید | افتخاری
علت غیبت سعید معروف در رژه افتتاحیه المپیک اینستاپست

مدیرعامل استقلال گفت: از عضو هیأت مدیره استقلال علت غیبت هایش را در جلسات هیأت مدیره بپرسید.

خبرگزاری فارس: رضا افتخاری هنگام ورود به ورزشگاه ثامن در مورد شرایط استقلال گفت: شرایط استقلال خوب است و بازی سختی را در پیش داریم. به دنبال آن هستیم تا روند استقلال را بهتر کنیم.

وی در مورد اینکه جلسه هیأت مدیره استقلال چه زمانی برگزار می شود، گفت: جلسه روز دوشنبه برگزار می شود اما هنوز ساعت آن را مشخص نکرده اند. یکسری پیشنهادات و محورها برای این جلسه وجود دارد از جمله اینکه باید صورت های مالی را بررسی کرده و تصمیماتی بگیریم.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه گفتگو دبیر هیأت مدیره علیه فتح الله زاده با اعتراض مدیران سابق استقلال مواجه شده، گفت: او برای من گفتگو کرده است؟ در این لحظه خبرنگاران گفتند خیر علیه فتح الله زاده گفتگو کرده که افتخاری پاسخ داد طبعا باید توفیقی در مورد بدهی ها توضیحاتی را می داد که باز هم خبرنگاران پرسیدند اما توفیقی جوابی نداده و منصوریان در حمایت از او حرف زده است، که دوباره افتخاری پاسخ داد: منصوریان حرف زده است؟ نمی دانم. فکر می کنم خود توفیقی هم گفتگو کرده باشد.

وی در مورد اینکه گویا اخبار سایت استقلال را بررسی نمی کند، گفت: اتفاقا بررسی می کنم و آن گفتگو را هم دیدم.

افتخاری در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر گلایه های مسعود معینی اظهار داشت: جلسه برگزار شد و اتفاقا هم خود معینی یکی از غایبین بود. نمی دانم چرا این صحبت ها مطرح می شود. ولی جلسات هیأت مدیره برگزار شد و اینکه می گویند برگزار نشده، نیست بلکه معینی نبود و تنها غایب جلسه هم معینی بود.

وی در مورد اینکه چرا معینی به جلسه نرفته است، گفت: از خودش بپرسید چرا غیبت داشته است. دوست ندارم جواب هر کسی را بدهم و وارد این بحث ها شوم. این بحث ها قدیمی شده و سوژه جدیدی نیست.

افتخاری در مورد اینکه آیا در خصوص صحبت های معینی با او گفت وگو نکرده است، گفت: من صحبت نمی کنم. چون جوابی که می خواهید را در رسانه ها نمی دهم.

غیبت ویلیان مقابل لستر به علت فوت مادرش
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات