طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاسیر ضد حملات رم شدیم | ساری
شروع حملات بر ضد داعش از ناو شارل دو گل فرانسه

مائوریزیو ساری بعد از شکست اگردانش مقابل رم اعلام کرد که ناپولی می توانست نتیجه ای بهتر از این به دست آورد.


ناپولی

وبسایت نود: دو گل از ژکو و تک گل محمد صلاح برتری ۳-۱ را برای رم در خانه ناپولی به ارمغان آورد تا دومین شکست پیاپی برای شاگردان ساری در سری آ رقم بخورد. این اولین شکست خانگی ناپولی بعد می ۲۰۱۵ بود. ساری در گفتگو با Mediaset اعلام کرد:


نیمه نخست نمایش خوبی ارائه دادیم و با اشتباهی که انجام دادیم رم به گل رسید. رم به خوبی می تواند از فضاهای به دست آمده استفاده کند و متاسفانه در این دیدار به آن ها فضای زیادی دادیم. زمانی که می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم روی ضد حمله گل دوم را دریافت کردیم. احساس می کنم عملکرد خوبی داشته ایم و می توانستیم نتیجه بهتری به دست بیاوریم اما باید این شکست را بپذیریم، بیشتر تمرین کنیم تا اشتباهاتمان را کاهش دهیم. بازی بسیار نزدیکی داشتیم و شاید قبل از اینکه گلی دریافت کنیم، می توانستیم گل نخست دیدار را به ثمر برسانیم. بازیکنانی در اختیار داریم که شرایط پیشرفت را دارند، نیمه نخست در مقابل فرارهای بازیکنان رم تصویر العمل مناسبی نداشتیم اما در نیمه دوم بهتر عمل کردیم ولی روی ضد حملات آسیب پذیر نشان دادیم.


مانولو گابیادینی نتوانست جای خالی میلیک را به خوبی پر کند و زمانی که با مرتنس تعویض می شد مورد تمسخر قرار گرفت، ساری در این خصوص ادامه داد:


به این علت گابیادینی را تعویض کردم که نیاز داشتیم تغییر تاکتیک بدهیم و او برای تاکتیکی که مد نظر داشتم مناسب نبود، امیدوارم این مسئله روی او تاثیر منفی نگذارد چراکه این تعویض، تعویض تاکتیکی بود و ربطی به عملکرد او در این دیدار نداشت. ورود مرتنس به عنوان شماره ۹ کاذب به این علت انجام شد که بتوانیم مدافعین مرکزی آن ها را به حرکت در آوریم و بتوانیم با باز کردن دفاع حریف موقعیت سازی کنیم، مرتنس در این پست به خوبی کار کرد، او توانایی بازی در این پست را دارد ولی بازی به عنوان مهاجم سنتی برای او دشوار خواهد بود. احساس می کنم بیش از حد باز بازی کردیم و به همین علت نمی توانستیم پاس های آن ها را قطع کنیم. همچنین در دفاع به سادگی توپ ها را از دست می دادیم، هرچند که این مکلات، مشکلاتی اساسی نیستند اما باید آن ها را برطرف کنیم. هوا بسیار مرطوب بود و احساس می کردم در اواخر بازی قدرت گام برداشتن هم نداریم، علاوه بر آن اشتباهات زیادی داشتیم اما در یک سوم پایانی این دیدار توانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم، با این حال باید بیشتر تمرین کنیم و اشتباهاتمان را بر طرف کنیم.

اقطعال تغییر نقشه عراق در پی حملات ائتلاف آمریکایی ضد داعش
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات