طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبه توانایی هایمان ایمان داشتیم | اسپالتی
از توانایی های مانه اطلاع داشتیم | کلوپ

شاگردان لوچانو اسپالتی در دربی خورشید موفق شدند برای اولین بار در رقابت های این فصل سری آ در خانه حریف به پیروزی برسند و با ۳ امتیازی که کسب کردند به رده دوم جدول رده بندی سری آ صعود کنند.


رم, ناپولی

وبسایت نود: بعد از این دیدار لوچانو اسپالتی ضمن تقدیر از عملکرد ادین ژکو اعلام کرد که این بازیکن بوسنیایی می تواند نمایش های بهتر از این نیز ارائه دهد. دو گل از ژکو و تک گل صلاح برتری ۳-۱ را برای پایتخت نشینان به ارمغان آورد تا این تیم با عبور از ناپولی در رده دوم جدول رده بندی سری آ قرار بگیرد. اسپالتی بعد از این دیدار در گفتگو با Mediaset اعلام کرد:


رم عملکرد فوق العاده ای داشت و لایق این پیروزی بود، خلق موقعیت های فراوان در سن پائولو کار آسانی نیست اما ما موفق به انجام آن شدیم. با ۳ مدافع بازی نکردیم و مدافعین کناری، هم در فاز حمله و هم در فاز دفاعی عالی عمل کردند و باید بخاطر عملکردشان از آن ها تشکر کنم. رسانه ها به ما شک داشتند اما به خودمان اعتماد داشتیم و توانستیم آنچه لایقش بودیم را به دست آوریم. در نیمه نخست فشار مناسبی به حریف وارد کردیم و در نیمه دوم با توجه به برتری که داشتیم نباید بیش از حد عقب نشینی می کردیم چرا که در آن صورت ناپولی موقعیت مناسبی برای فشار آوردن پیدا می کرد. سختی های زیادی منجمله مصدومیت و خستگی بازیکنان کارمان را سخت کرده بود، البته این موارد برای ناپولی نیز وجود داشت. همچنین رطوبت و گرمای هوا نیز عامل دیگری بود که حتی نفس کشیدن را دشوار کرده بود، با این حال توانستیم برابر مشکلات به خوبی تصویر العمل نشان دهیم. ناپولی ابتدا مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت و اجازه بازی سازی به ما نداد. احساس می کنم ژکو در جلوی دروازه می تواند بی رحم تر عمل کند، او موقعیت های بسیار خوبی به دست آورد اما تنها از دو موقعیت توانست استفاده کند، فکر می کنم او می تواند حتی بهتر از عملکرد امروز ظاهر شود. فازیو بار دیگر به فرم مناسبش بازگشته است و بخاطر برد امروز باید از بازیکنان مدافعمان سپاسگذار باشیم، نباید فراموش کنیم که مدافعینی مانند رودیگر و فرمالن را در اختیار نداریم.

اشتباهاتی احمقانه داشتیم | اسپالتی
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات