طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیبا این موتورسیکلت نیازی به کلاه ایمنی ندارید
200 کلاه ایمنی رایگان برای موتورسیکلت سواران گلستانی

استفاده از موتورسیکلت همیشه پرخطر بوده است اما بی ام و از طرح مفهومی موتورسیکلتی برای آینده رونمایی کرده که امکان ندارد تعادلش به هم بخورد و به همین خاطر می توان از آن بدون نیاز به هیچ وسیله ایمنی از جمله کلاه کاسکت استفاده کرد.

خبرآنلاین: استفاده از موتورسیکلت همیشه پرخطر بوده است اما بی ام و از طرح مفهومی موتورسیکلتی برای آینده رونمایی کرده که امکان ندارد تعادلش به هم بخورد و به همین خاطر می توان از آن بدون نیاز به هیچ وسیله ایمنی از جمله کلاه کاسکت استفاده کرد.

موتورسیکلت, BMW, کلاه کاسکت, موتورسیکلت نیازی کلاه ایمنی ندارید

کلاه ایمنی, کلاه کاسکت, BMW, موتورسیکلت


BMW در نمایش ویژه  خود به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس این کمپانی این مدل مفهومی و  خود تعادلش را رونمایی کرد. این موتور  بدون دخالت موتور سوار می تواند تعادل خود را حتی در وضعیت بدون حرکت حفظ کند. این قابلیت به موتور سوار اجازه خواهد داد تا بدون نیاز به کلاه ایمنی و با خیالی راحت از سواری لذت ببرد.

کلاه کاسکت, کلاه ایمنی, BMW, موتورسیکلت نیازی کلاه ایمنی نداریدادگارد هاینریش، مدیر بخش طراحی موتور سیکلت BMW می گوید: این موتور هرگونه واکنش راننده را دریافت کرده و خود را با آن سازگار می کند. در آینده موتور سواران قادر خواهند بود سواری در امنیت کامل را تجربه کنند.

BMW, کلاه ایمنی, موتورسیکلت, موتورسیکلت نیازی کلاه ایمنی ندارید

 با وجود رونمایی از این مدل مفهومی بعید است که امکان سوار شدن  موتورسیکلت بدون تجهیزات محافظ به صورت گسترده  تا قبل از سال 2030 مهیا شود.

کلاه کاسکت, موتورسیکلت, BMW, موتورسیکلت نیازی کلاه ایمنی ندارید

توقیف 94 دستگاه موتورسیکلت فاقد گواهینامه و کلاه ایمنی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات