طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتشویق ایسلندی هواداران دو تیم و شعار 6 تایی ها
تشویق هواداران تیم ملی با شعار «سردار دوسِت داریم»

طرفداران تیم های استقلال و سیاه جامگان به سبک طرفداران تیم ملی ایسلند تیم شان را تشویق کردند.

خبرگزاری فارس: در حالی که زمان کمی به شروع دیدار تیم های سیاه جامگان و استقلال باقی مانده بازیکنان دو تیم وارد زمین شدند تا خود را برای مسابقه آماده کنند.

* محمدرضا ناصری دروازه بان تیم فوتبال سیاه جامگان با لقب کاسیاس مورد تشویق هواداران مشهدی قرار گرفت.

* تعدادی از جانبازان با ویلچر در کنار زمین نشسته و طبق هماهنگی های به عمل آمده مسابقه را از پیست دوومیدانی تماشا می کنند.

* روی نیمکت تیم استقلال فرشید باقری، هرائر مگویان ، سید حسین حسینی، سید محسن کریمی، سید مجید حسینی، مجتبی حق دوست و بهنام برزای حضور دارند و همان طور که پیش از این عنوان شد نفراتی مثل علی قربانی، میعاد یزدانی ، امین حاج محمدی، میثم مجیدی و میلاد زکی پور استقلال را در سفر به مشهد همراهی نکردند.

* طرفداران تیم استقلال که تعدادشان حدود 4 هزار نفر می شود مثل هفته های گذشته تیمشان را به سبک طرفداران تیم ملی ایسلند مورد تشویق قرار دادند در مقابل هواداران سیاه جامگان نیز این کار را تکرار کرده و با همان شیوه بازیکنان این تیم مشهدی را مورد تشویق قرار دادند.

* فریاد یا حسین (ع) و یا امام رضا (ع) بارها و بارها توسط تماشاگران دو تیم در ورزشگاه طنین انداز  شد.

* طرفداران مشهدی با شعار 6 تایی ها به استقلالی ها کنایه زدند.

* روی نیمکت تیم سیاه جامگان آندره نازاریو ، محسن آقایی، جواد مولایی ، اصغر جعفری،  سعید دقیقی، عباس عسگری، رضا درویشی نشسته اند

* در فاصله کمتر از 20 دقیقه به شروع دو تیم 7 هزار نفر در ورزشگاه ثامن شهر مشهد حضور دارند.

*در حالی که تنها چند دقیقه به شروع مسابقه باقی مانده است دروازه بان ذخیره و خارجی تیم سیاه جامگان در کنار جانبازی که کنار زمین نشسته اند تصویر یادگاری گرفت.

* طرفداران استقلال بارها و بارها قبل از آغاز بازی اقدام به تشویق قشقایی شیراز که موفق به حذف پرسپولیس از جام حذفی شده بود کردند.

تشویق هواداران استقلال به سبک ایسلندی ها
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات