طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیدیبالا ناجی بیانکونری شد / یوونتوس 2 اودینزه 1
فیلم گل هایِ دیبالا دَر یوونتوس در فصل 2015-2016

در هفته هشتم سری آ ایتالیا، تیم های یوونتوس و اودینزه به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان آلگری موفق شدند با حساب دو بر یک حریف خود را شکست دهند.

سری آ, دیبالا, یوونتوس, یوونتوس اودینزه دیبالا ناجی بیانکونری

سری آ, دیبالا, یوونتوس, اودینزه
به نقل از خبرنگار دنیای ورزش باشگاه خبرنگاران جوان در هفته هشتم سری آ ایتالیا، تیم های یوونتوس و اودینزه به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان آلگری موفق شدند با حساب دو بر یک حریف خود را شکست دهند.

دقیقه 30 اودینزه گل اول بازی را به ثمر رساند. یانتکو، بازیکن جوان اهل جمهوری چک اودینزه با شوتی از پشت محوطه جریمه و با تعلل بوفون موفق شد تا دروازه تیم میزبان را باز کند.

دقیقه 43 یووه بازی را به تساوی کشاند تا بازنده به رختکن نرود. ضربه ایستگاهی دیبالا به زیبایی به گوشه بالای دروازه رفت تا بازی به تساوی کشیده شود.

دقیقه 51 خطای مدافع اودینزه روی ساندرو باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. دیبالا ستاره آرژانتینی یووه از روی نقطه پنالتی حساب کار را دو بر یک کرد.

این بازی دیگر گلی را نداشت و ایگواین که قبل از مسابقه جایزه بهترین بازیکن ماه یووه را دریافت کرده بود و در این بازی نیز از دقیقه 66 به جای مانژوکیچ وارد زمین شد نتوانست گلزنی بکند تا بازی با نتیجه دو بر یک به پایان برسد.

در جدول مسابقات یوونتوس با 21 امتیاز در صدر قرار دارد و اودینزه با 7 امتیاز در رتبه هفدهم قرار گرفته است.

یوونتوس لیگ قهرمانان را می خواهد | دیبالا
facebook google telegram twitter whatsApp