طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیراه فرار از جریمه فدراسیون جهانی وزنه برداری
گفتگویی جذاب با هکر ایرانی سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری! فیلم

رییس فدراسیون وزنه برداری از تهیه نامه دلجویی از فدراسیون جهانی خبر داد و گفت اگر لازم باشد شرایط حضور سلیمی و انوشیروانی را هم در جلسه فراهم می کنیم.


بهداد سلیمی

خبرگزاری ایسنا: علی مرادی درباره ی تصمیم ایران نسبت به نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری مبنی بر عذرخواهی سلیمی، انوشیروانی و فدراسیون در جلسه هیات رییسه IWF بیان کرد: با توجه به نامه ای که فدراسیون جهانی ارسال کرد، موضوع در جلسه شورای عالی فنی فدراسیون مطرح و قرار شد موضوع که از سوی فدراسیون جهانی مطرح می شود، ما نیز با توجه به اتفاقاتی که در المپیک ریو رخ داد از اعضا دلجویی کنیم.


او ادامه داد: نامه ای را توسط انوشیروانی، سلیمی و خود فدراسیون تهیه کردیم اما چنان چه تشخیص دادند سلیمی و انوشیروانی هم باید در جلسه باشند شرایط را فراهم می کنیم تا آن ها بیایند. اما اگر به همین نامه اکتفا کنند در آن جا اعلام می کنیم که ورزشکار و مربی براساس احساسات پاک خود عمل کردند و مجموعه فدراسیون درصدد آرام کردن جو بود و از اعضای هیات اجرایی فدراسیون جهانی دلجویی می کنیم.


مرادی هم چنین گفت: از آن جا که متاسفانه برخی افراد داخل پیکره فدراسیون جهانی شیطنت هایی را انجام می دهند و ما ایرانی ها نیز اهل تعامل هستیم بهتر است براساس تعاملات متقابل موضوع مورد بحث و بررسی قرار گیرد و حل شود.


رییس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این پرسش که منظور او از شیطنت برخی افراد "جلود عراقی، دبیر کل کنفدراسیون آسیا" است، تصریح کرد: این طور به نظر می رسد. دیروز به ما خبر دادند که مسابقات جام باشگاه های آسیا لغو شده است. این در حالی است که دو تیم ذوب آهن و ملی حفاری برای حضور در این رقابت ها آماده می شدند و حتی در ترکیب تیم ذوب آهن قهرمانان المپیک ریو حضور داشتند و این تیم درصدد به خدمت گرفتن سلیمی هم بود. اما به علت سوء مدیریت برخی افراد این مسابقات کنسل شد و این افراد شیطنت هایی نیز در فدراسیون جهانی دارند بنابراین ما باید با تعامل با مسوولان ارشد فدراسیون جهانی سوء تفاهم ها را رفع کنیم.


مرادی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که هم چنان معتقدید هیات ژوری در مورد سلیمی به حق رای نداد؟ تاکید کرد: ما در کنار این که برای حفظ ارزش های فدراسیون جهانی و نظم و انضباط آن، دلجویی خواهیم کرد اما اعلام می کنیم رای هیات ژوری کم لطفی بوده است و برخی از اعضای هیات ژوری به قوانین اولیه آشنا نیستند زیرا لرزش شانه خطا نیست و بهداد هم خطای آرنج انجام نداد. این موضوع نشان می دهد برخی افراد عامدانه رای داروها را عوض کردند.

مصاحبه جالب با هکر فدراسیون جهانی وزنه برداری فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات